معذرت خواهي

سلام
اگه قرار باشه از كسي معذرت خواهي كنيد، اون شخص كيه؟
اگه دوست داريد، دليلش را هم بنويسيد …

اگه قرا باشه از كسي عذرخواهي كنم از پدر و مادرم عذر ميخوام، چون در زمان تجردم، با شيطنت هام خيلي اذيت و نگرانشون كردم و الان كه بزرگتر شدم ، بهتر دركشون ميكنم …
مامان، بابا معذرت ميخوام :rose::rose::rose:

5 Likes

من چون کلا شیطون بودم از خیلیا
کلا اذیت کردن رو خیلی دوست دارم :joy::joy::joy:
اما خارج از شوخی منم خیلی مامانمو اذیت کردم (اذیت که نه اقتضای سنم بود) جز در یکی دو مود پشیمون نیستم
اما خوب درعین حال خیلی حرص خورد از دستم :joy::joy:

3 Likes

اول از همه از خودم به خاطره ظلم هایی که به خودم کردم به خاطره دلسوزی بی دلیل براي بعضي افراد،بعدم از بقيه اگه ناراحتشون کردم

5 Likes

پدر شوهرم
یکبار در دوران عقد خیلی بد با شوهرم دعواممون شد اونام اومده بودن خونه ی بابای من آتیش زیر خاکستر رو هم میزدن
من از دست حرفای شوهرم خیلییی خیلییی ناراحت بودم ، در خونه رو وا کردم و گفتم اگه دنبال چنین آدمی هستی برو جای دیگه پیداش کن من نیستم، پدرشوهرمم(همچین خیلیم پدر شوهر دل سوزی نیستن ولی خب) دست پسرشو گرفت بیا بریم پسرجان رسما دارن بیرونمون میکنن بیا بریم
بابت عذاب وجدان دارم همیشه
مطمئنم اون یادش رفته بعد ۵ سال، اما من از یادم نمیره

3 Likes

اخی :worried:

خب تا دير نشده عذر خواهي كن

من تصميم دارم تا دير نشده عذرخواهي كنم . هيچكس از فرداش اطلاعي نداره
نميخوام حسرت روزايي را كه از دست دادم بخورم …

1 Likes

من خیلی وقته کردم
و مدتهاست که دارم جبران می کنم از هیچ کاری دریغ نمی کنم واسه خونوادم

1 Likes

منم عملي جبران كردم ولي لفظي و شفاهي عذر خواهي نكردم :wink:

:+1::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

نوشین جوننننن عذر میخوام :joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:
نه برو کادو بخر واسه خودت
گل بخر :rofl::rofl:

1 Likes

ها اینم حرفیه :slight_smile:

1 Likes

منم از پدر و مادرم معذرت خواهی میکنم چون هنوزم که هنوزه نگرانم هستن.
به نظر من که هیچوقت نمیشه کارای پدر مادرا رو جبران کرد.

2 Likes

من ازخدامعذرت خواهی میکنم،خیلی بنده بدی بودم ولی اون خیلی شرمنده ام کرد،خیلی جاهاتونست مچموبگیره ولی دستم گرفت،عاشقتم خدای من

4 Likes

دوماازمادرم عذرمیخوام،باوجودسختی هایی که دیدوکشیدماروول نکردوکنارمون موندولی مامیزدیم توسرش باحرفامون،مادرم شرمنده اتم

3 Likes

:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:

من اول از خدا طلب بخشش میکنم چون میدونم بنده ی خوبی واسه اش نبودم وزیاد گناه کردم‌.
ودوم ازپدر ومادرم که قبلا اذیتشون کردم وتاالان نگرانمن ومایه افتخارمن وانشالله سایه شون همیشه بالاسرم باشه وخداازعمرم کم کنه وبه عمرشون اضافه کنه شاید باعمل یکم جبران کرده باشم ولی لفظی عذرخواهی نکردم خجالت میکشم .

1 Likes

منم همینطور
منم بابا مامانمو بخاطر احساسات اشتباه ب یه سری آدم ها و شیطنتای دوران جونیم خیلی اذیت کردم :pensive:
همیشه عذاب وجدان دارم و یاد این میوفتم که نکنه دنیا دار مکافات بشه برام دیونه میشم از ناراحتی

بابام ک از دنیا رفت اما وقتی یکم عاقلتر شدم سعی کردم جبران کنم اما چون خیلی احساساتی ام خودمو هیچوقت نمیبخشم :pensive:
مامانمم ک طفلک الانم گاهی باز پیش میاد تحمل میکنه اخلاقمو :pensive:

بابایی منو ببخش که اونجوری که دوست داشتم برات جبران نکردم :pensive:
مامانی ممنون که با همه بدی هام و کوتاهی هام بازم کنارم موندی معذرت میخوام :pensive:

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.