معده درد بارداری😭😭😭😭

سلام بچه ها من اول بارداریمه ولی معده درد شدید دارم طبیعیه کسی مثل من بوده تازه بی بی چکم مثبت شده

2 Likes

سلام عزیزم…تبریک.
بله منه بیچاره ک از تهوع و معده درد الارم بارداریم بود…
خودتو محکم بگیر که حالاها درگیرشی

3 Likes

ممنون عزیزم هیچ راهی نداره من دارم میمیرم

1 Likes

کاملااااااا درکت میکنم‌.نه عزیزم تحمل کن تا ۴ماهگی اوکی میشی.
بالا میاری؟من نون خشک مدام میخوردم .ساقه طلایی ک اب معده م بگیره.من هرچی میخوردم میاوردمش بالا اونوقت معده م خالی بود چنانننننن دردی میگرفت ک جون میدادم…وای خدا خ بدویاربودم من.الانم ولم نکرده ویار:pensive:
من دمیترون و ب۶ میخوردم ک اثری نداشت برام

2 Likes

نه اصلا بالا نمیارم فقط معده درد دارم شایدم چون اولشه اینجوریه

1 Likes

چند هفته ای؟من هر دوتاش داشتم.معده درد باید تحمل کنی دیگه غذای سبک و کم حجم بخور.من پرتقال و انار حالمو خوب میکردن چیزای ترش نمیزاشتن بالا بیارم

:joy::joy:نمیدونم دیروز بی بی مثبت شد یه سقطم ۵ ماه پیش داشتم بتا پایین بود حالا میترسم برم دوباره ازمایش بدم بگن بتا پایین البته شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد امیدوارم دیگه سقط نشه

1 Likes

حدود ۴هفته باید باشی.ان شاءالله ک برات بمونه…بزار شنبه برو از بتا بده…حتما بالاس.میگن بتا ک بالا باشه تهوع و اینا زود میاد سراغ ادم.حالا نمیدونم درسته یا غلط

1 Likes

ایشالا ممنون از راهنماییات عزیزم

1 Likes

من از اول بارداریم تا الان درگیر همین موضوع هستم
صبح ها ناشتا پنتو پرازول یا امپرازول بخور شب ها فاموتیدین

غذا کم بخور اما دفعات بیشتر

باش ممنون عزیزم خیلی بده

1 Likes

من بطری بطری عرق نعنا تموم میکنم

نعنا زیادی‌ش انقباض میاره خوب نیست

2 Likes

با مشورت دكترت شربت معده بخور. مخصوص باردارها

سلام بله عزیزم، من با درد معده شدید از خواب بیدار میشدم، غذا میخوردم ولی معدم درد میگرفت و انگار خالی بود ولی میلی به غذا نداشتم و با حالت تهوع و بی حالی و کسلی شک کردم و بی بی زدم و مثبت شد

اووففففففف نگو که ۹ماه درگیرش بودم دکتر برام شربت ادی ژل وپنتو پرازول وفاموتیدین واینا بهم میداد یه ذره ارومم میکرد ولی ماه اخر هیچی ج نداد ویارم ک تا۵ ماه داشتم ب حد مرگگ :grinning::joy::rofl:

عرق نعنا زیادیش خوب نیستا خیلی گرمه وباعث انقباض میشه احتیاط کن

اونم میخورم بدتر میشم

واقعا یعنی تا اخرش اینجوریم

منم همینطور

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.