معده ام بهم ریخت تو بارداری

میخواهم بدونم شما هم توبارداری معده تون بهم ریخت یان آخه من هندونه میخورم حذف نمیشه همشه سر دلم میمونه تا بالا نیارم بهترنمیشم هندونه خودش آب هسته ولی معده من نمی دونم چرا اینجوری شد نسبت به بعضی ازها غذا ها شماها همین جوری هستین یا فقط من اینجوریم قبلا میخوردم اصلا خبردارنمیشدم ولی الان چندوقت خیلی دلم میخواهد بخورم ولی می ترسم ازشکمم نمیشه گذشته دویا سه تکه کوچک میخورم بازم حالم خیلی بد

منم معدم‌بهم ریخته
عادیه بیشتریا اینجورین

منم اینجوریم کلا همه چی بهم میریزه نمیتونی چیزی بخوری

اره خیلی سخت کلا همه چیز مال بهم ریخته مال من :joy::rofl::smiley:معده تنها نیسته سردرد نبود و چشم هام سنگین میشه بعضی وقت هاو ازدیروز گرفتارگلو درد بینی ام گرفته کلان بهم ریخته سیتم بدنی من قبلا که و یارم بد بود الان که و یارم کمتر شد گفتم نفس راحتی می کشم دیدم ن بابا اینا سراغ ما اومدن کلا یه روز خوب نداریم پس تو این دور بارداری نفس راحت بکشیم :rofl::smiley::smile:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.