مصرف کندر در بارداری و اثراتش

سلام دوستان .
کندر رو در چه مرحله از بارداری و به مدت چند ماه باید مصرف کرد چون مصرف بیش از حدش باعث پیش فعالی میشه.
ممنون میشم تجربیاتتون رو بهم بگید

عزیزم تو این زمینه حتما با پزشک مشورت کن و ازش بپرس اگر خواستی استفاده کنی چه زمانی بهتره استفاده بشه
نظر دکتر مهم تره چون وضعیت شما و مصرف داروهای مکملتون رو میدونه

توی کتاب ریحانه بهشتی، نوشته شده که هر ماهی چه چیزی میتونید بخورید، و اینکه چه ذکر هایی بگین و چه سوره های در هر ماه خونده بشه. الان دادم به کسی و پیشم نیست وگرنه بهتون میگفتم.

ماه سوم اندازه یه عدس صبح ها ناشتا،تو مناطق گرم و خشک هم مصرف نباید بشه

1 Likes

ولی من تو ریحانه بهشتی خوندم تا ماه سوم بارداری خورده شود میخواید میتونید ریحانه بهشتی دانلود کنی

عزیزم حتما با پزشکت مشورت کن
از اطرافیان من هرکی مصرف کرده بچش بیش فعال شده :confused: الان با این مکملا و قرصای ویتامین که مادرا مصرف میکنن اکثر بچه ها باهوشن کندر خوردن دیگه بیخیال شین ریسک بزرگیه
جاری من چن ماه اول خورد بچش حالش جوریه که هرکی میبینتش فرار میکنه از ترس :unamused:سوپر بیش فعال شده الان که یادش میفتم تنم‌میلرزه :joy::joy::joy:

3 Likes

تو کتاب ریحانه ی بهشتی این رو ذکر نکرده که اگر مکمل خوردین مصرف نکنین چون قدیم نوشته شده
الان همه ی دکترا مکمل ویتامین و امگا۳ میدن
واس همین بیش از حد میشه و باعث بیش فعالی…
بنظر منم خوردنش ریسکه

2 Likes

سلام عزیزم
این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1363089471-frankincense-use-fennel-for-intelligence-and-for-the-beauty
https://farzand.net/expert-answer/1747603528-is-it-allowed-to-use-frankincense-in-pregnancy

منم از دکترم پرسیدم گفت اصلا نیازی نیست کندر بخوری .

2 Likes

من که توهفته12تا14
خوردم خداروشکردخترمم حالش خوبه …زیادش خوب نیس اونم بقول دوستان اندازه یه عدس نه بیشتر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.