مصرف کلومیفن و روز انجام آزمایش برای سایز فولیکول

عزیزم همون چهاردهم برو،چون تا قبل چهاردهم تخمک ب اندازه کافی رشد نمیکنه ک بخواد آزاد هم بشه،منم مثل شما همین شک رو داشتم ولی روز سیزدهم ک سونو دادم دیدم هنوز ب اندازه کافی هم رشد نکرده چ برسه ب ازادشدن،حالا شما میخوای از بعد پاکیت نزدیکی داشته باش تا ی مو قع اگه از شما زودتر ازاد شد فرصتش رو از دست نداده باشی

انشاالله که زودتر هم شما هم من و همه کسایی که دوست دارن مامان بشن براشون اتفاق بیفته

1 Likes

شنا هم قرص مصرف کرده بودید؟

سعی خودم رو میکنم که بیخیال باشم

به امید خدا

توی همین صفحه اینستاگرام دانشنامه فرزند دیدم نوشته بود که بهترین زمان برای انجام سونو با مصرف قرص کلومیفن سه روز بعد از قطع مصرف قرص هست .

بله من قبل از عید کلومیفن خوردم جواب نداد اصلا تخمک مناسب نداشتم در ضمن تنبلی تخمدان هم دارم الان لتروزول برام تجویز کرده دکتر ماه پیش شبی یه دونه به مدت پنج شب اما این ماه شبی دوتا

بله اینم میشه ولی اینجور فکر میکنم باید سریالی سونو بدین،عزیزم شما ب حرف دکترت ک ب وضعیتت آگاهتره گوش کن،بعد پاکیت رابطه هم داشته باش

1 Likes

ممنونم از راهنماییتون .همین کار رو میکنم .اتفاقا بهم گفت ۱۴ سونو بده و از روز پاکی رابطه داشته باش

عزیزم ذهنت رو هم از حالا درگیر این مسائل نکن چون فکر کردن درباره این چیزها استرس وارد میکنه ب آدم،بسپار ب دست خدا و ب توصیه های دکترت عمل کن

1 Likes

منم کلومفین خوردم و روز ١٧ دوره رفتم سونو گفت فولیکولات رسیده

ببخشی شما لتروزول مصرف کردی دل درد و ورم رحم نداشتی؟

1 Likes

ن عزیزم نداشتم خداروشکر من

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.