مصرف کلومیفن و روز انجام آزمایش برای سایز فولیکول

سلام .خانمها من قرص کلومیفن مصرف میکنم ،برای انجام سونوی واژینال و تعیین سایز فولیکول چه روزی باید بدم ،دکترم گفت چهاردهم دورت ، ولی بنطرم چهاردهم دیره،جایی هم خوندم که نوشته سه روز بعد از قطع مصرف قرص.

ایا سونو داخلی میتونه روز دقیق تخمک گذاری رو مشخص کنه یا اینکه اگر تخمک گذاری انجام شده باشه میشه با سونوگرافی فهمید؟

سلام دوست عزیز،ماه پیش دکتر ب من گفت روز دوازدهم برم

از شب چندم پریودتون قرص مصرف کردید؟

از شب دوم تا شب ششم قرص لتروزول مصرف کردم البته کلومیفن هم همون تاثیر رو داره،سونو انجام دادم دوتا تخمک سایز 20 و 23داشتم اما باردار نشدم این ماه دوباره دارم دارو مصرف میکنم

1 Likes

خوب چهارشب قرص خوردی شبی چندتا خوردی من لتراکس خودم شب ۳ تا ۷ قاعدگی ام شبی دوتا روز ۱۳ سونوگرافی واسه ام داد رو شکم

1 Likes

چند سری لتزاول استفاده میکنی ابجی

من پنج شب قرص خوردم،همه قرص هایی که میدن برای اینه که پروژسترون بدن تامین بشه و تخمک به سایز ایده آل برسه،بستگی داره کدوم قرص با بدن سازگاری داشته باشه

سونوی واژینال دقیق تره

نتیج هم ازش گرفتی

اخه جایی خوندم که سه روز بعد از مصرف قرص باید سونو انجام داد یعنی برای من که از شب سوم تا هفتم پریودم کلومیفن خوردم میشهروز دهم ،ولی دکتر بهم گفت ۱۴ ام برو .حالا بنظرتون چه کار کنم ؟

ماه پیش شبی یه دونه بود اما این ماه شبی دوتا،آمپول hmgبرای روزهای 6ـ7ـ8پریودی بزنم و قرص استرومارین هم ازشب هفتم تا چهاردهم،سونو هم روز دوازدهم انجام بدم

۱۳ برو انجام سونو گرافیت مشکل نداره

1 Likes

هرچی دکتر میگه انجام بدید موقعیت بدنی هر کس فرق میکنه

1 Likes

خا بسلامتی خیر خوشی ان شاءالله که زود بارداربشی به جمع ما بپیوندی

1 Likes

من استرس زیاد داشتم این ماه،بی تاثیر نبوده روی رابطه هامم

واسه سونو فرق نمی کنه خود دکتر من واسه ام گفت گفت یا ۱۴ یا ۱۳ من سیزده رفتم

پس من برای سیزدهم نوبت گرفتم سونو انجام بدم ببینم چی میشه .

استرس نداشته باشه تا باردار بشی وگرنه بازم نمی تونی باردار بشی با ترس استرس دلهره اینا رو هم باید بزاری کنار اگه بچه میخواهی همون برج باردارمیشی

ان انشاالله که خیر خبرهایی خوش خوش بهمون بد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.