مصرف ژلوفن در اقدام

سلام تصمیم به بارداری دارم و در حال درست کردن دندان هم هستم و بخاطر درد هر ۶ ساعت ژلوفن میخورم ایا این میتواند مشکلی ایجاد کند؟
من ۵ساله عروسی کردم و تصمیم به بارداری دارم

سلام من پیش دکتر رفتم گفت موقع ک احتمال میری تخمک گذاری داری مسکن نخور

بعدازتخمک گذاری اشکالی نداره اگه مسکن بخورم؟

نمیتونم چون عصب کشی کردم وخیییلی درددارم تقریبا دوروزدیگه هم روزتخمک گذاریمه خداکنه بهتربشه. بعدازتخمک گذاری اشکالی نداره مسکن بخوری؟

ایرادی نداره میتونی مصرف کنی از وقتی که متوجه میشی بارداری نباید دیگه مصرف کرد.قبلش ایرادی نداره

دردش تا دو سه روزه فکر نمیکنم مشکلی باشه اگه مدت کوتاهی مصرف کنی

والا الان که دوروز میگذره ولی پدرم دراومده از درد دیگه معدم میسوزه بسکه مسکن خوردم:cry::cry::cry:

وای حتما حالا ک مسکن میخوری با معده پر بخور. معدت داغون میشه اینطوری ادامه بدی

چندتاشوبامعده خالی خوردم دیگه سرمعدم میسوزه.فقط استرس بارداری روداشتم بااین همه ژلوفنی که من خوردم:pensive::pensive::pensive::pensive:

کلا ژلوفن ضررداره چون مصرفش دربعضی مواقع باعث ازبین رفتن کلیه میشه وحتی دربعضی مواقع یه بیماری خداینکرده شایدباشه که مصرف این قرص باعث تشدیدش بشه توشهرمادورازجون همگی یه خانومی بخاطرسردرد یه ژلوفن خورده بودحالش بدمیشه تامیرسونن بیمارستان فوت میشه حالامیگفتن مثه اینکه سرطان خون داشته وخبرنداشته دورازجون همه عزیزان منم قبلا زیادمیخوردم اماالان 3سالی هس نمیخورم خاهرمم ززیادمیخوره الان کمبودویتامین و کمخونی شدیدگرفته

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.