مصرف چای در بارداری

سلام به همه دوستای گل من قبل از بارداری چایی خور قهار بودم از وقتی فهمیدم باردارم خیلی مراعات میکنم یه بار در روز حالا دیشب و امروز سردردی گرفتم که چشمام و یه طرف سرم از حدقه داشت میزد بیرون،۶هفته هستم،یه لیوان چایی دبش خوردم آب رو آتیش بود،بدن من خیلی عادت به چایی داره،باید قبل از بارداری چاییم رو کم میکردم که متاسفانه نکردم حالا به نظرتون چیکار کنم؟؟؟معلمم ،واقعا با اون سردردی که دیروز و امروز داشتم نمیتونم برم سر کلاسام:cry::cry::cry::cry:

2 Likes

عززیزم این سردردات نه فقط به خاطر کاهش مصرف چاییه بلکه به خاطر بارداری و افزایش فشارخونته…در هفته های بعدی برطرف میشه.حالا دوسه فنجون چای کم رنگ که اشکالی نداره.یه فنجون قهوه هم اشکالی نداره…ایشالا خوب شی عزیزم.سرکلاس کمتر صحبت کن، به بچه ها بگو رعایت کنن.موفق باشی.

3 Likes

ممنون عزیزم از راهنماییت

2 Likes

من هم دقیقا اینطوری بودم اما دبدم خیلی دارم اذیت میشم خوردم چای اما خبلی کمرنگ ، کم کم که تهوع م شروع شد و نفخ اذیتم کرد کلا زده شدم از چای الان فقط اب گرم میخورم ، من هم هشت هفته ام، نگران نباش یهو نزار کنار این سردردا برات خوب نیست

2 Likes

من ماه های اول بدم می اومد خیلی کم اونم کم رنگ می خوردم ولی الان که دارم به ماه های اخرنزدیک میشم عاشقش شدم دست خودم باشه لیوان لیوان میخورم ولی کنترل میکنم شاید روزی دوالی سه تا فنجون خیلی کم رنگ‌میخورم

1 Likes

واقعا چای لذت بخشه ، انشالا بسلامتی زایمان میکنی بعدش با خیال راحت نوش جان میکنی عزیزم

3 Likes

مرسی عزیزم همچنین توگلم

1 Likes

دوستان همه درست میگن
حتی کسایی که قهوه خور شدید هستن روزی دوتا فنجون هم می تونن بخورن
شما هم چایی بخور اما نه خیلی غلیظ
کمرنگ بخور روزی دو سه تا مشکلی نیست اصلا.
منم چایی خیلی دوست دارم و خیلی وابسته بودم اگه تا ظهر نمی خوردم سردردهایی می گرفتم شدید اما یواش یواش کم کردم
خلاصه اینقدر عاشقش بودم که میتونستم باهاش ازدواج کنماااااااا :joy::joy::joy::joy:

5 Likes

:yum::yum::yum:به به منم عاشق چایی ام

1 Likes

عزیزم هیچ کس تو چای خوردن به من نمیرسه من سماورم صبح تا شب روشنه .سر پسرمم چای میخوردم هیچ مشکلی ام بر نخوردم .فقط نباید چای پررنگ بخوری که خداروشکر من از،اولم چای کمرنگ میخوردم. سعی کن کمرنگ بخوری روزی چندتا فنجونم خوردی اشکال نداره

3 Likes

ممنونم از راهنماییت عزیزم

1 Likes

ممنون از راهنماییتون

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.