مصرف ویتامین دی ۵۰۰۰۰

یاسی جان پنجاه هزار خیلیی این دوستمون سرخود خورده اخه

آره درسته نازبانو جان اما خوب استرسی که داره بیشتر برا نینیش ضرره.بهتر شدی راستی شما عزیزم؟

دیگه هیچی بدون مشورت پزشکم نمیخورم
حتما خبر میدم
انشاالله که چیزی نمیشه
فقط میتونم به خدا توکل کنم

1 Likes

ان شالله ما هم دعا میکنیم خودت و نی نی ت خوب باشه مشکلی پیش نیاد :hibiscus::pray:t2::pray:t2:

بله استرس سمه عزیزم
خدا رو شکر
تغییری نکرده وضعیتم ان شالله بعدا بهتر میشه
ممنون یاسی جون هر دفعه حالم و میپرسی امیدوارم شما و نی نی تون هر دو صیحیح و سالم باشید

ممنون عزیزم
انشاالله

الان تو اینترنت سرچ کردم
دیدم موارد مشابه من زیاد بوده
مشاوره جوابشون رو داده که مشکلی ایجاد نمیکنه فقط تا چند هفته از مصرف ویتامین دی پرهیز کنند
۱ کم آرومتر شدم

1 Likes

خدا رو‌شکر

انشاالله… که روز به روز بهتر میشی نازبانو جان استراحت کن به امید خدا نینیتم به سلامتی بغل میگیری و و ادامه نینی ها:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مرسی عزیزم
شما هم همینطور دوست مهربون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
وضعیت بارداری شما چطور پیش میره عزیزم ??

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید اگر کمبود ویتامین داشتید مشکلی نداره اما از این به بعد هیچ چیزی رو بدون تجویز پزشک مصرف نکنید. به نظرم دوباره آزمایش بدید تا ببینید سطح ویتامین چه قدره در بدن تون اگر نیاز بود پزشک تجویز کنن

من معده م داغونم کرده نازبانو جان دیگه وعده غذاییم رسیده روزی یه وعده اونم شوهرم درس کنه خودم درست کنم نمیتونم بخورم شهر غریبم هستم مامانم بنده خدا هم نیس دکتر میگه یماه دیگه این ویارات رفع میشه تا ببینم خدا چی میخواد تو بارداری قبلی با اینکه دوقلو بود اصن راحت بودم اما ایندفعه منو گرفت ویار

1 Likes

ان شالله بهتر میشی عزیزم من همین طوری بودم‌ بو غذا که بهم میخورد حالم بدتر میشد الان یه یه هفته بیشتر بهتر شدم الان هفته ۱۲
شما هم به زودی بهتر میشی
البته من حالت تهوع بهتر شد ولی غذا که میخوردم یکم سرد میشد بالا میاوردم به خاطر این باید حتما غذا تا گرم بود میخوردم :sweat_smile:

مرسی عزیز دلم .گرم هیچ صورت نمیتونم بخورم .وای خدا ازت بشنوه خیلی اذیت میشم:persevere::persevere:من بشدت شکموم آخه:grinning::grinning:

1 Likes

عزیزم به زودی رفع میشه
خیالت راحت :rose::rose:

1 Likes

چشم خانم حکیمی
حتما

1 Likes

چشم تون بی بلا :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.