مصرف قرص کلسیم در هفته 22

سلام دوستان من هفته22 هستم استخونام درد میگیره قبلا لگن سمت راست بود اما چند هفته هس دستامم دردمیگیره یه بار از مچ تا ارنج یه بار بازو تا کتف …به دکتر هم گفتم قرص کلسیم داده روزی یکی حدود یک ماه پیش وگفت لبنیات زیاد مصرف کنم اما نمیتونم بخورم یهو تو دوروز یکمی.میخواستم بپرسم مشکلی نداره روزی دوتاش کنم قرصو دردکمترمیشه؟؟؟

نه عزیزم سرخود قرص رو زیاد نکن چون کلسیم ک زیادی بشه تو کلیه رسوب میکنه
مایعات بیشتر از قبل مصرف کن

1 Likes

اها مرسی گلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

نه به هیچ عنوان دوتا قرص تو یه روز نخور
اگه هر روز شیر پنیر ماست…استفاده میکنی علی الخصوص شیر.قرصتو یه روز در میون استفاده کن
کلسیم زیاد هم به کلیه خودت هم جنین آسیب میزنه

2 Likes

عزيزم لبنيات زياد بخور به جاش
كشك هم خوبه
كلسيمش زياده تر

1 Likes

شادی جون ماشاءالله گل دخترت چقد نمکی و ناز شده :heart_eyes::heart_eyes: هزار ماشاءالله

1 Likes

ای جووون دلم چقدنازه کاش دخمل منم مثه دخملت نازبشه

1 Likes

خب بزرگترین مشکل من همینه نمیتونم لبنیات بخورم گاهی دوروز یه بار شوهرم بزور یه لیوان دوغ بهم میده

جدا؟بهم گفتن کشک نخور خصوصا محلی ها میکروب دارن نمیدونم چی دارن من قبل کشک زیاد میخوردم

فدات عزيزم
ديگه انقدم تعريفى نيستم خاله جون :slight_smile:
ان شالله قسمت خودت يه دختر نازو خوشگل با يك شاه پسر بشه :heart_eyes::hugs::heart_eyes:

1 Likes

فدات عزيزمم :kissing_heart:
حتما ميشه گل دخترت بزار بيادش انقد خواستنى و خوردنى ميشه كه نگوو
بچه ها همشون فرشته ان نازو خواستنين :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اره خب لبنيات هم بخواى بخورى بايد بجوشونى بعد بخورى كشك هم همين طور منم بيست دقيقه ميجوشوندم بعد تو غذا مى ريختم
حتما از الان به خودت برس كه تو شيردهى بدتر كمبود كلسيم پيدا مى كنى

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

اها توچه غذایی میریزی من تاحالا نریختمه

من كشك رو مثلا تو اش رشته يا كشك بادمجان يا اشكنه كشك شير روهم مى تونى بريزى تو برنج شيربرنج سرد يا برنج گرم يا سوپ شير كنارشم گرمى بخور مثل خرما كه سرديش نشه دخملت

1 Likes

اها دستت دردنکنه گلم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.