مصرف قرص اورژانسی به علت سوختگی

سلام دوستان من یه خانم متاهل20ساله هستم2سالو2ماه از ازدواجم میگذره من دو ماهه اقدام به بارداری کردم دوره هام بیشتر26روزه است ماهه اول حامله نشدم مجددا برای ماه بعد اقدام کردم ماه سفر بود روز اربعین بصورت اتفاقی من دستمو بشدت سوزوندم سوزشش خیلی بالا بود رفتم دارو خونه پوماد بگیرم به یکی از مسئولین داروخونه گفتم من در حال اقدام به بارداری هستم امروز دومین روزه یه وقت این سوزش بلایی سر جنین در حال تشکیل نیاره .به من گفت باید بلافاصله قرص اورژانسی میخوری هیچ اتفاقی براتون پیش نمیاد منم تابحال نه اسمشو شنیده بودم و نه خورده بودم بعد از خوردن اون دوتا قرص همزمان .5روز بعد من خونریزی کردم.نمیدونم این پریود هستش یا نه؟از اولین قاعدگی همون ماه تا اون خونریزی18روز بود.وحالا من فک کردم شاید اینبار اقدام کنم بشه.من 14روز بعد از اون 18روز مجددا خونریزی کردم.خیلی ناراحتم من باید 21آبان پریود میشد یه هفته جلوتر شدم اونم18روزه.حالا من این21 آبان پریود نشدم هفته بعدش پریود شدم.میخوام بچه بیارم اما همه چیو خراب کرده اون خانم نادون اون قرصو بهم داد این بلا رو سرم آورده بهم کمک کنیدلطفااااا.

عزیزم شما دستت رو سوزوندی چه ربطی داشته که بخوایی قرص اورژانسی استفاده کنی اخه چرا بجای اینکه با دکتر متخصص مشورت کنید حرف هر کسی رو گوش میدید که اینطور سیستم بدنیتون رو بریزید بهم .عزیزم بهترین کهر اینه شما بری زیر نظر دکتر زنان اول ازمایشات و سونو قبل اقدام رو انجام بدی بعد اقدام کنی انشالله که هر چی خیره براتون پیش بیاد.شما سنتون کمه و بی تجربه سعی کنید خودسر کاری رو انجام ندید فدات شم .شما اصلا و به هیچ وجه خصوصا تواین سن از قرص اورژانسی استفاده نکنید .

2 Likes

آخه شدت این سوزش خیلی بالا بود تمام بدنمو درگیر خودش کرد مخصوصا قسمت شکمم شما تابحال یه دیگ درحال جوش درشو بلند کردید ببینید سوزش بخارش چقدر بالاست

منم یه باربابخارسوختم خیلی دردناکه امابایدمیرفتی پیش یه دکترخوب اونی که توداروخونه اس ک دکترنیس ک

1 Likes

آخه سریع ترین جایی که بنظرم رسید همونجا بود بع نظرتون چی میشه این دومین خون ریزی هستش

معمولا بعد خوردن قرص اورژانسی پریود بهم میریزه.
جای نگرانی نیست
بهترین کار اینه که به یه متخصص زنان مراجعه کنید و مشورت کنید و دکتر اقدامات لازمه رو بهتون بگه

اتفاقا میخوام دیگه همون کارو انجام بدم تنها راه ممکنه

بنظرتون یه ماه بعد از مصرف این قرص دوباره از تخمدان تخمک آزاد میشه؟؟؟؟؟؟؟

1 Likes

عزیزم من بدتر از شما سرم اومده طوری که از،کل بدنم ی لایه پوست برداشته شد. ی دیگ پر از اب جوش از صورتم ریخت اومد تا نوک پاهام. جوری پانسمانم گردن که فقط بینی و جفت چشم و دهنم فقط مشخص شد .

اتفاقا باید سریعترین راهی که به نظرت میرسید اورژانس بیمارستان یا کلینیک نزدیک خونتون میبود گلم نه داروخونه. داروخونه که مرکز درمان نیست فدات شم

1 Likes

عزیزم برو پیش دکتر زنان اون خوب راهنماییت میکنه عزیزم اصلا خودت رو ناراحت نکن

انقد نگران نکنید خودتونو.درست میشه

اره عزیزم چرا نشه
قرص اورژانسی فقط رو یک دوره پریودی تاثیر میذاره
انشاالله ماه بعد نی نی میاد تو دلت این غصه های الانو به کل فراموش کنی

1 Likes

واقعا؟؟یه جایی نوشته بود بعد از خوردن این قرص دوبار ممکنه طرف خوریزی نامنظم داشته باشه و آخرین خونریزی جزوه قاعدگی محسوب میشه منم دارم توی همین سایت الان قسمت ابزار تخمک گذاری رو مشخص میکنم چون دوره ام بیشتر26روزه هستش سعی میکنم زمان بهتری رو براش پیدا کنم

مهسا جون غصه نخور انشاالله باردار میشی تا ماه دیگه

1 Likes

ولی دیگه قرص اورژانسی نخور منم این اشتباه کردم اول ازدواج خوردم الان ۸سال در انتظارم

1 Likes

سلام عزیزم
شما باید به پزشک مراجعه کنید تا اقدامات لازم رو انجام بدن، اصلا نگران نباشید چون قرص اورژانسی فقط در همون ماهی که استفاده کردین تاثیر داره. هر چیزی رو زیر نظر پزشک مصرف کنید. انشالا به زودی بهبود پیدا کنید

2 Likes

قبل اینکه اون حرفو بزنید جوابای همون خانمو بخونید

والا من هرکدوم از حرفای اسما جونو خوندم هیچکدوم توهین به کسی نبود

تو این تاپیک گفتن که بهتر بود پیش دکتر میرفتین تا داروخانه
اونیکی تاپیکم که در مورد نبض بود
درمورد ضربان قلب جنین پسر ودختر توضیح دادن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.