مصرف سی لاکس

سلام.خانوما به نظرتون اوایل بارداری میشه قرص سیلاکس برای یبوست استفاده کرد؟؟ضرر نداره؟

با پزشک مشورت کن
من یبوست شدم اوایل بارداری دکتر بهم شربت لاکسی ژل داد

برای یبوست سیلاکس خوب جواب نمیده
لاکسی ژل بهتره

سلام عزیزم
در این دوران که بسیار حساس و مهم هست حتما زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید.
برای درمان یبوست از غذاهایی که فیبر دارن بیشتر استفاده کنید مصرف مایعات رو بیشتر کنید. فیبر باعث می شه که عبور باقی مانده مواد غذایی از روده آسانتر و در نتیجه مشکل یبوست برطرف بشه. آلو، لواشک، انجیر، گوجه فرنگی و به طور کلی مصرف میوه ها و سبزیجات برای درمان یبوست ضروریه. البته باید در مصرف این مواد غذایی مداومت داشته باشید

ممنون از پاسخگوییتون.
راستش من اخیرا با بیبی چک فهمیدم باردارم. هنوز آزمایش ندادم و دکتر نرفتم.فردا موعد پریودیم هست.میخواستم یه هفته تا ده روز دیگه برم آزمایش و دکتر.
یکبار سقط کردم.بارقبل مبتلا به توکسوپلاسما شدم.وهمون موقع دچار کم کاری تیروئید شدم.
سابقه یبوست رو از قبل داشتم.که چند روزه شدیدتر شده.
راهی به نظرتون میرسه که مشکل حل بشه؟بازم ممنون

چون قبل از موعد از بی بی چک استفاده کردین نمیشه به جوابش اطمینان کرد. حتما آزمایش بدید عزیزم.
به نظرم تغذیه و ورزش خیلی میتونه موثر باشه برای درمان یبوست. حالا از پزشک تون هم سوال کنید تا درمان مناسبی رو تجویز کنن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.