مصرف دوفاستون

سلام
من ٧ ماه اقدامم
اين ماه ٦ تا امپول زدم
كه ٣ تاش hmg و ٣ تاش hcg بود
الان هم دارم دوفاستون ميخورم
سوال من اينه
من بايد ٢٠م پريود ميشدم هنوز نشدم و هنوز هم دارم دوفاستون هارا ميخورم ميخوام بدونم كي بايد دوفاستون را قطع كنم و چرا هنوز پريود نشدم ممكنه باردار باشد اين ماه!؟؟

دوفاستون باید چند شب بخوری؟؟؟بعد قطع دوفاستون پریود میشی اگه هم تا دو هفته پریود نشی احتمالا بارداری

دكتر نگفت تا چند شب بخورم فقط يك تعدادي نوشته
تا اخر دوره دوفاستون پريود نميشم حتي اگه تاريخش بگذره!؟؟؟

عزیزم من سه دوره دوفایتکن خوردم واسه تنظیم پریودی از شب ۱۶ پریودی تا ده شب بعد قطع میکردم بعد ۵ روز پریود میشدم

دوفاستون .اشتباه تایپ شده

خب دكتر تعدادي كه واسه من نوشته زياده الان ٣ روزه پريودم گذشته هنوز دوفاستون دارم پريودم نشدم

خب واسه منم اندازه سه ماه نوشته بود ولی گفت چجوری بخورم برو ازش بپرس تا وقتی دوفاستون میخوری پریودنمیشی

تو اینترنتم بزنی مدت خوردن دوفاستون ۱۰ شبه حالا یا از شب ۱۴ یا ۱۶ پریودی .واسه تنظیم پریودی هستش

من واسه بارداري ميخورم
نه منظم شدن

@hakimi
خانم حكيمي نظر شما چيه!؟؟؟

دوفاستون به بارداری کمک نمیکنه برای تنظیم قاعدگی هست .فکر کنم واسه کسایی که احتمال سقط دارنم تجویز میشه از سقط جلوگیری میکنم .من تا این حد اطلاع دارم .

با تنظیم قاعدگی احتمال بارداری بالا میره نه اینکه محرک تخنک گذاری باشه .خانم حکیم تو ساعات اداری جواب میدن .منتظر باشه شنبه میان جواب میدن

منم واسه بارداری رفته بودم دکتر که بهم داد

من مشكلي از نظر تنظيم ندارم

عزیزم بعد از مصرف سه ماه دیگه منظم شد پریودت ؟

عزیزم ماه پیشم دوفاستون خوردم که ۴ شهریور پری شدم سری آخرش بود تو سه ماه که قرص میخوردم منظم شد ولی این ماه دیگه قرص نخوردم ببینم چی میشه

من فک کردم شما گفتی بعد از ۳ماه مصرفتون ماه اخر متوجه شدین باردارین پس اشتباه انگار برداشت کردم

نه عزیزم من هنوز باردار نشدم الان ماه پنجم اقدامم ببینم این ماه چی میشه .یه خورده پری نامرتب بود دکتر سه ماه واسم دوفاستون نوشت

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.