مصرف ال دی و احتمال بارداری

خانوما کسی که ۹روزع قرص ال دی رو شروع کرده و امشبم رابطه داشته بنظرتون احتمال بارداری هست؟؟اخه من شنیدم حداقل ماه اول خوردن ال دی باید جلوگیری بشه تا قرص اثزش رو بزاره یجای دیگه هم خوندم که ۱هفته بعد از استفاده از قرص میشه دیگه جلوگیری نکرد شما نظرتون‌چیه؟

2 Likes

من ی دوره بخاطر کیست خوردم باردار نشدم
اگ برا جلوگیری میخوای درسته ماه اول باید جلوگیری شه

1 Likes

ینی این ی دوره ای که برای کیست خوردی رابطه هم داشتین بدون جلوگیری؟؟ من هم برای جلوگیری میخورم هم برای کیست شما کیستت چند سانت بود؟بنظرت با وجود کیست و اینکه من ۱هفته قرص ال دی رو شروع کردم احتمال بارداری هست؟

1 Likes

کیست هموراژیک ۳سانتی
چون اقدام بودم جلوگیری نداشتیم ولی باردار نشدم
ولی عزیزم اگ براجلوگیری میخوری ریسک نکن ی روش دیگه این ماه امتحان کن

منم این ماه استفاده کردم گفتم دیگه کم استرس داشته باشمو اورژانسی بخورم،منم دیونه شدم یکی میگه بعد دوتا خوردن دیگه اثر میذاره،یکی میگه شش تا،یکی میگه ی ماه:triumph::triumph::triumph:
والا طبیعی جلوگیری داشتم از حالام استرسش کمتر بود

منم‌کیست هموراژیک ۳سانتی دارم من هم برای کیست میخوردم هم برای جلوگیری

1 Likes

اره ولی فک کنم ماه اول باید جلوگیری بشه

1 Likes

باردار نمیشی ب احتمال ۹۰درصد

احتمالش هست خیلیا با قرصای ضد بارداری باردار شدن اگ نمیخوای باید محکم تر جلوگیری کنی نشتی نده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.