مصرف اسیدفولیک 5 و مولتی ویتامین همزمان

من قرص اسید فولیک ۵ میلی میخورم بعدش الان دکتر بهم آهن و مولتی ویتامینم داده .رفتم خارجی گرفتم هردوشو الان میبینم هر دوش فولیک اسید هم داره حالا من چیکار کنم .با اون اسید فولیک ۵ میلی و اینا خیلی زیاد نمیشه اسید فولیک بدنم .لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟

عزیزم ببینید مقدار اسید فولیک توی مولتی ویتامین تون چه قدره به نظرم خیلی نباید باشه دوزش

۴۰۰ mcg

اینقد نوشته

عزیزم دکتربهت گفت فولیک اسید۵بخور؟یامولتی ویتامین خارجیشوبخر؟؟

عزیزم هفته چندم بارداری هستید؟

عزیزم اگر پزشک تون تجویز کردن بخورید مشکلی نیست

هفته ۱۶ هستم

اسید فولیک ۵ که از قبل تجویز کرده .الان بهم مولتی ویتامین و آهن داده که مولتی ویتامینو خارجی خریدم خودم حالا میبینم اسید فولیکم داره .آهنم میخواستم خارجی بگیرم ولی بخاطر اسید فولیک نداشت اونو نگرفتم

معمولا از هفته 16 به بعد دیگه نیازی نیست اسید فولیک بخورید ولی بهتره باز هم از پزشک تون سوال کنید

نه بهم گفت بخور .دوباره تو دفترچم نوشت همراه آهن و مولتی ویتامینا .میگه چون کم خونی مینور دارم باید بخورم تا آخر بارداری. دیروز عصرم بهش زنگ زدم گفتم که این داروهام خودش اسید فولیک داده بازم بابد اون اسید فولیک ۵ میلی رو ادامه بدم گفت بله باید بخوری

1 Likes

خب پس نیاز بوده استفاده کنید :+1:

یعنی هیچ ضرری نداره؟؟؟ با خیال راخت بخورم .آخه چند روزه گرفتم داروها رو هنوز شروع نکردم .خیالم راحت نیست :sweat:

1 Likes

بله عزیزم با خیال راحت استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

مرسی نیلوفر جوون :kissing_heart: پس از امروز شروع میکنم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.