مشکوک به بدخیمی 😔

عزیزم دوسال ونیم پیش بچه سقط کردم کوتارژ شدم بعد از کورتاژ هر جا میرم میگن زخم دارم دیگه خوب نشدم

1 Likes

سلام خدارو شکر دیدی گفتم الکی به ادم استرس میده نگران نباش

1 Likes

قربرنت عزیزم اره الکی استرس به جونمون انداخت باز هم خداروشکر ممنون ماری جان:heart:

1 Likes

سلام فرشته جون خوبی، پسرت خوب شد؟

2 Likes

عزیزم نگران نباش، بعضی دکترا عادت دارن شلوغش کنن، بد به دلت راه نده مطمئن باش چیزی نیست

1 Likes

الهی شکر
دکتره چقد احمق بوده ک اینجوری تو رو ترسونده بود بدون هیچ ازمایشی

2 Likes

خب خداروشکر عزیزم
آرین هم چند وقتیه همش دودولش میره تو :no_mouth:چسبندگی و اینا نداره ولی همش داخله باید فشار بدم بیاد بیرون بردم دکتر گفت بخاطر تپلیه اینم معضلی شده برا من :joy:

2 Likes

واقعا نمی دونم چرا اینقدر شلوغش کرد دکتر گفت این همه مدت دارو خوردی فریز کردی خوبم نشدی عجیبه اینقدر مارا ترسوند دیگه خداروشکر چیزی نبود

2 Likes

خیلی احمق بوده همین جوری که داشت دستکش بعد از معاینه را می اورد بیرون گفتش احتمال بدخیمی زیاد هست من دیگه نتونستم از رو تخت بلند شم همینجوری نگاش می کردم

1 Likes

ما این اتفاق سر مریضی مادرم برامون افتاد دقیقا دکتره از خارج از کشور هم مدرک داشت ولی یه جو شعور نداشت چقد ما رو ترسوندن آخرش خدا خیر منشیش و بده گفت ما نمونه گرفتیم ولی هییییچ چیز خاصی نبوده نگران نباشین

1 Likes

اشکال نداره خواهر زاده ام اینجوری بود همش می رفت داخل اونا هم بردن دکتر گفتن به خاطر تپلیش الان کلاس اول خوب شده

1 Likes

ای جونم آرین هم همینطوریه
دیگه بزرگ بشن و یکم لاغرتر بشن میاد بیرون :rofl:

2 Likes

اگر بدونی تنهایی تو شهر غریب چجوری با اون خبری که بهم داده بود نمونه را رسوندم ازمایشگاه وحشت کرده بودم هیچ چیزی حلو چشمام نمی دیدم خدا خیرش بده نباید قبل از ازمایش نمونه حتی حدس بزنن امان از این دکترا

1 Likes

الهی :heart_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

ینی خاک
بعضیا سواد دارن ولی آداب اجتماعی حالیشون نیست
دیگه فکرشو نکن عزیزم مهم اینه که حالت خوبه خداروشکر

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::smiley::smiley::smiley:اره

1 Likes

خواهر شکایتت جایی نمیر سه من بچم هشت ماهه بود تب شدید داشت دکتر یه شیاف دیکلو بزرگ بهش زد بیمارستان همون جا تشنج کرد چند تا دکتر که اومدن گفت دلیلش شیاف با دوز بالا بوده شوهرم داد وبیداد وشکایت مگر به جایی رسید بچم پنج شش سال دارو خورد ای خدا لعنتش کنه چه زجری داد به ما

2 Likes

بله عزیزم خداروشکر سعی می کنم بهش فکر نکنم :kissing_heart:

1 Likes

ببخشید تو گپت حرف نامرتبط زدیم عزیزم :kissing_heart:الان پاک میکنم

1 Likes

خوب کاری میکنی :kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.