مشکوک به بدخیمی 😔

احتماله داده خب دورت بگردم کارش کاملا غلطه
والا من خالم سرطان داشت ۶ ماه رفت شیمی درمانی خودش نمیدونست چشه بعد این هیچی ب هیچی از ظاهر گفته بدخیمه؟
پفیوز :expressionless:
دکترتو عوض کن آجی این دقت میده

1 Likes

:pensive::pensive::pensive:
ماری جان تو که شیراز هستی بنظرت دکتر خوبی به جز پولکی بودنش …

1 Likes

همینطوره برو پیش سعیده محققی نه پولکی هست نه استرس میده بیچاره تمام تلاشش میکنه با نخسه اول خوب بشی معرکه هست کل بارداریم قبل بار داری زیر نظرش بودم

1 Likes

اره بخدا با معاینه گفت احتمال بدخیمی هست من همین جور دنیار دور سرم چرخید

منتظر جوابم هستم دکترم عوض می کنم

1 Likes

ماری جان ادرسش برام بفرست

بخدا تو شهر غریب با هزارتا مکافات وسختی اومدم فقط ازمایش ویزیت و دارو نزدیک دو میلیون وخورده ای شد:pensive:
هنوز اول کارم فقط یه بتر ویزیت بوده هنوز کلی کار کردم نصف داروهام نگرفتم

1 Likes

شنبه ها صبح درمانگاه سپهر ساعت ۹ هست دوشنبه ها عصر مسجدلرسول ساعت ۴ که صبح باید نوبت بگیری هفته سه روزم تو مطبش هست کنار هتل پارس هر سه جا نامه ارجاع قبول میکنه که زیاد وزیت ندی خیلی با خدا خوش اخلاق دسش شفاست بخدااا ازبس خدا این دکتر خوب کرده

1 Likes

امروز که نیست شنبه صبح درمانگاه عصر مطب

1 Likes

قربونت عزیزم ممنون از راهنماییت خیر ببینی عزیز دلم خدا بچت برات نگه داره:palms_up_together:

1 Likes

اره عوض کن زنیکه نفهم
چ دکتریه این :expressionless:
ادم طوریش هم نباشه با این دکتر دق مرگ میشه از استرس

2 Likes

البته دور از جون شما

2 Likes

قربونت عزیزم حتما عوض می کنم واقعا دق کردم این چند روز از خواب وخوراک افتادم همش استرس یه حالی دارم

2 Likes

1 Likes

ممنون ماری جان

انشالا ک چیزی نیس گلم ب خدا توکل کن
مطمئنم دکترت حرف بیخود زده

1 Likes

منم رحمم مشکل داشت نمونه گیری کردن وحشتناک بود.از ترس زبونم بند اومده بود :face_with_head_bandage:

1 Likes

مگه پاپ اسمیر ندادی قبل فریز؟

1 Likes

ان شاءالله عزیزم

1 Likes

جواب نمونه خوب بود؟

1 Likes

نه قبل فریز ازم نمومه نگرفت چون داشتم یه سال ونیم پیش قبل فریز داشتم اونو دید :grimacing::grimacing::grimacing:

1 Likes

اره.قبلش بهم گفتن سرطان داری ولی رفتم ی دکتر خوب نمونه گیری کرد گفت چیزی نیست.همه چی بستگی ب جواب ازمایش داره عزیزم.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.