مشکل یه باردار

سلام من الان طبق سونوی اول سی و هفت هفته و شش روزمه ولب تاریخ دقیق پریدیمو نمیدونم ولی فک کنم دو هفته ای جلوتره کدوم درستره

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
معمولا پزشکان از تاریخ آخرین قاعدگی حساب می کنن ولی شما چون تاریخ دقیق پریودتون رو نمی دونید باید بر اساس اولین سونوگرافی سن بارداری تون رو محاسبه کنید
بله اختلاف تا دو هفته طبیعیه.

اخه هر جا میرم یه جور حساب میکنن یه ماما میگه تو الان تو هفته چهلی یکی میگه سیو نهی

اولین سونوگرافی دقیق تر از همه هست عزیزم طبق اون محاسبه کنید

دوروز پیش رفتم معاینه لگن رحمم دوسانت باز شده بود گفت تا اخره هفته زایمان میکنی اگه پیاده روی داشته باشی درسته؟

بله عزیزم پیاده روی خیلی خوبه
انشالا به سلامتی زایمان کنید

بعده اون معاینه یکم خونریزی و کمر درد داشتم ولی تا شب خوب شد تا الانم که خبری از درد نیس با اینکه دیروز دوساعت پیاده روی کردم

اگه هروز برم پیاده روی برا بچه ضرر نداره وزنش یه وقت کم نشه با این پیاده رویا

نه عزیزم مشکلی نیست نگران نباشید

خیلی ممنون راستی همه میگن براساس سونو اول ولی مامای من طبق سونوی دوازده هفته حساب میکنه و میگه درستره

خواهش می کنم
خیلی تفاوتی نداره عزیزم نگران نباشید

راستی یادتون باشه زیاد خودتون رو خسته نکنید هر روز نیم ساعت پیاده روی آروم داشته باشید کافیه
دوش آب گرم و ماساژ نوک سینه هم کمک می کنه
نزدیکی داشته باشید چون مایع منی باعث باز شدن دهانه رحم میشه
البته همه این کارهارو زیر نظر پزشک تون انجام بدید

خیلی ممنون ولی من میگم زیاد راه برم شاید بهم فشار بیاد دردام شروع بشه مگه مشکل ایجاد میکنه؟

خواهش می کنم
بله عزیزم نباید بهتون فشار بیاد، باید بدن به طور طبیعی و کم کم آماده زایمان بشه

راستی من امروز ترشحات چسبنده زیاد داشتم طبیعیه

بله طبیعیه

سلام حرکات جنین من امروز خیلی کم شده نشونه بدیه؟

سلام عزیزم
باید توی یک ساعت 4 تا 6 حرکت داشته باشه اگر کم تر شده به پزشک مراجعه کنید سریع تر

سلام شش روزه که بچم به دنیا اومده اسمشو تینا گزاشتم

خابشو انداخته روز و شبا سه چار ساعت بیداره واقعا کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.