مشکل یادگیری زبانتون چیه بپرسید ازم

من بخاطر همین زبان از ادامه تحصیل تو مقطع دکترا باز موندم. نمیدونم از کجا شروع کنم. اصلا دستور زبان انگلیسی که واقعا افتضاحم. اما باز ترجمه ام بهتره. خیلی زیاد علاقه دارم اما وقت کلاس رفتن ندارم و احساس میکنم باید از پایه یاد بگیرم از اون ب بسم اا… اما همش امروز فردا و تنبلی میکنم هیچکی هم نیست راهنماییم کنه که چطور زبانمو فول کنم و از کجا شروع کنم و چطوری شروع کنم . چون واقعا علاقه دارم

1 Likes

خیلی خوبه که علاقه داری
ببین من خودم از وقتی زبانم واقعا متحول شد که دیگه با سیستم سنتی زبان نخوندم.
من به یادگیری پسیو خیلی خیلی اعتقاد دارم.
از تایم های کوتاه شرو کن و فقط گوش کن.
موزیک پادکست فیلم ویس هرچی فقط گوش کن
زیرنویس فارسی ابدا، فقط انگلیسی.
اگه ویسه متن جلو چشمت باشه.
تا مدتها اینکارو بکن جملات اروم اروم ملکه ذهنت بشه
بعد برو سراغ تست و تسک و یادگیری فعال
اصلا تا حالا به این فک کردی نوزاد چطوری زبان مادریشو یاد میگیره؟ آیا کسی بش گرامرو توضیح میده؟ ابدا
فقط گوش میده! به همین سادگی :hugs:

1 Likes

ممنون بابت توضیحاتت. اما عزیزم اینایی که گفتی از کجا تهیه کنم اصلا نمیدونم واسه منه مبتدی چه کتابی یا ویسی و از کجا تهیه کنم

1 Likes

ادیوهای کتاب bridge to IELTS عالیه چون آهسته و شمرده اس، هر ویس دیگه ای رو خواستی گوش بدی با نرم افزار سرعتشو بذار رو کندترین حالت. بذار چشمات همزمان رو متن بچرخه. تونستی با صدای بلند تکرار کن. به هر موضوعی علاقه داری تو یوتیوب کلیپای مربوطه شو که زیرنویس انگلیسی داره ضبط کن با اسکرین ریکوردر و بارها و بارها تماشا کن. یادت باشه تکرار بینهایت مهمه. اینکه یه کلیپو صدبار ببینی بهتر از اینه که صد تا کلیپو یبار ببینی! موزیک مورد علاقه تو دانلود و پلی کن و لیریکشو بذار جلوی چشت. با صدای بلند همخوانی کن. یادت باشه راز یادگیری زبان فقط سه تا مورده : تکرار تکرار تکرار

1 Likes

من به یوتیوپ دسترسی ندارم وانگهی میخوام از مبتدی شروع کنم تا واسه بچه هامم مفید باشه و اونام یاد بگیرن. پس بیزحمت از مبتدی بهم معرفی کن عزیزم

1 Likes

مبتدی فان که برا بچه هام عالیه مجموعه پپا پیگه‌. پپا پیگو با زیرنویس انگلیسی ببین بچه هام عاشقش میشن خودتم همینطور. من که دیوونشم :sweat_smile:

1 Likes

از کجا تهیش کنم. میتونم بریزم رو فلش؟

2 Likes

سلام من زبانم خیلی خوبو درازه:relaxed:

2 Likes

تهرانی؟

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::green_heart:

2 Likes

آره گلم

1 Likes

احتمالا میدون انقلاب گیر بیاری

1 Likes

کتابفروشیاش؟

1 Likes

نمیشه بریزم رو فلش؟

1 Likes

اره کتاب زبان فروشیا

1 Likes

بگم چی میخوام؟ بگم پپاپیگه؟

1 Likes

اتفاقا شاید فردا برم انقلاب. حتما میرم دنبالش

1 Likes

قبلا یه کانال تلگرام داشتم همه قسمتا رو داشت مگر اینکه اونجوری دانلود کنی الان متاسفانه ندارم

1 Likes

چه خوب :+1::+1:

1 Likes

ببین عزیزم فردا رفتم بگم چی میخوام؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.