مشکل پوستی واژینال 😔

بچه ها من لابیا واژنم حالت ریش ریش شدن پیدا کرده :pensive:این عادیه؟
یه چیزایی بقول یه دوستی شبیه پوست مرغ هستن که دور تا دورش هست روس خودش نیستن ها دورش هستن اویزون
رابطه پر خطر هم نداشتم که بگم زگیل تناسلیه و اگر هم باشه قطفا خارش یا سوزش داره که من هیچ کدوم و ندارم :pensive:واقعا نمیدونم چکار کنم کمکم کنید لطفا

1 Likes

احساس سوزش داری موقع ادرار؟
متوجه نشدم خارش داری :thinking:
عفونت فقط با رابطه پیش نمیاد که

1 Likes

نه موقع ادرار احساس سوزش ندارم از عفونت حرفی نزدم از زگیل تناسلی حرف زدم راستش نمیدونم اون چیزایی که دور لابیا هست عادیه یا نه

راستی عفونت رحم هم دارم
دور لابیا اون دوتا آویزون که از کلیتوس شروع میشه(اگر اشتباه نکنم لابیا مینور )دور اون این شکلی شده و من اصلا علتش و نمیدونم
دورش باید نا هموار باشه؟شکل درستش چه جوریه؟

خب باید یه چکاپی بشی حتما

1 Likes

عفونت خودش منشا همین زگیل میشه و شکل واژنو تغییر میده و زشت میکنه

جدی؟راه درمان خانگی داره؟الان شرایط دکتر رفتن ندارم برم هم معاینه نمیکنه چون رفتم گفت کرونا هستش معاینه نمیکنم

راه خونگی داره ولی بسته به شدت عفونت ممکنه جواب نده و بدتر کنه اوضاعتو. مگه میشه معاینه نکنه پس ما خانومای باردار کجا میریم هر ماه واسه چکاپ

1 Likes

به خدا جز چند تا سوال کار دیگه نکرد

یه راه حل دارم برات

چه راه حلی؟چکار کنم؟

1 Likes

متاهلی؟

نه ۱۶ سالمه مجرد هستم

1 Likes

اگه متاهل بودی میشد این کارو کرد اما مجردی نمیشه

حالا چه کاری بود؟

1 Likes

میخاستم بگم سه روز پشت سرهم روزاعنرنسا دود بدی شبا نبات سفید به اندازه یه عکس بزنی توواژن عفنتوکامل پاک میکنه

1 Likes

اما فقط عنبرنسا دودبده تنهاراحش همینه

1 Likes

مرسی❤

1 Likes

چیز خاصی نیست زیگیل هم فقط کسایی میزنن که رابطه جنسی کثیف دارن اصلا نگران نباش عفونت که چیزعادیه همه دارن اینم حل میشه چون حساسی اینجوری شدی

1 Likes

منم خونربزی دارم قطع نمیشه چیکارکنم؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.