مشکل تیروئید در بارداری

من تو ۴هفته متوجه شدم تروییدم ۱۲هستش رفتم پیش متخصص روزی یدونه گفت قرص بخور …خوردم و الان تروییدم شده ۰٫۷۴۶…خیلی پایین نیومده یا رنج نرمالی هستش میگن ۲٫۵یا کمتر تو سه ماهه بارداری خوبه الان این چطوری هستش خوبه یا نه ؟ هرکس میدونه بگه خواهشا

عزیزم به نظر خیلی پایین اومده
پیش دکترتون نرفتین؟
نرمالش 2نیمه
زیر 2 میره سمت پرکاری

شنبه نوبت دکتر دارم خود آزمایش گاه گفت تا ۰٫۱نرمال هستش و مشکلی نیست ولی بار ذهنم درگیر

خب پس نگران نباشید.

عزیزمم من تو چهار هفتگی ۱۷بود فهمیدم دکتر قرص داد گفت یک ماه بخور ۵دی ازمایش بده ببینم پاینن اومده منتظرم همچنان ۵دی بشه

روزی یدونه میخورید؟

عزیزم الان عددش خوب شده .من تا ۰.۴ هم رسید بازم برای باردارها بازش از ۰.۱ یا ۰.۲ تا ۲.۵ هست

ننه یکیو نصفی پنج شنبه جمعه دوتا

1 Likes

منم تو هفت هفته تیروییدم رو 5بود قرص خوردم یک مله بعد اومد رو 3ونیم بازم قرص میخورم ببینم بعدش چندمیشه ولی مبگن تو بارداری اگه خیلی هم بیادپایین پرکارمیشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.