مشکلات من 😔

خانوما خیلی دلم گرفته :pensive::pensive:شوهرم صبح میره سرکار شب میاد نه سلام کردن بلده نه خدافظی رابطه مونم چندوقته سرده شده قبلا خیلی پیگیرش بودم اما الان دیگه خسته شدم خودمم محل نمیدم شبا تا صبح فکرو خیال میکنم تنهام احتیاج به محبتش دارم تو کل روز حتی یه بارم بهم زنگ نمیزنه قرص متادون میخوره میاد خونه فقط درحال چرت زدنه کارم این روزا فقط شده گریه ازیه طرف مادرشم ازهمسرش جداشده تازگی انتظار داره بیاد خونه مابمونه من محل نمیدم بااین اوضاعی که دارم اصلا ارامش ندارم تابخام ازیکی دیگه پرستاری کنم خونمونم کوچیکه مستاجریم اونم بیاد یه نوکر میخاد خیلی دلم شکسته این روزا ۲۲ سالمه :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

11 Likes

خوب دلیل رفتار شوهرت چیه از چیزی ناراحته یا دعوا کردین که سرد شده

1 Likes

خودمم نمیدونم سرمادرش فقط بحث میکنیم من دوس ندارم بیاد اینجا چون اصلا باهاش راحت نیستم بحث دیگه که نه همه چی مثل گذشته

3 Likes

سعی کن با دعوا نگی که بدتر لج کنه اجی
با سیاست باش

@Raz_66
@Arnikajoon
@u768786
@Atefeh910
@anon579456
@Shaghayegh

4 Likes

بخدا اروم اروم گفتم دیدم محل نمیزاره بخدا ادم بدی نیستم اما با مادرش راحت نیستم هربار میاد میره توخونمون جنگه انتظارات بیجا داره منم سنی ندارم بخام کناربیام ولی شوهرم فکر نکنم مشگلش این باشه وای اصلا نمیدونم یه هویی چی شده که انقد داریم ازهم دور میشیم کارم شده فقط گریه کردن

3 Likes

ازش دلیلشو بپرس
میدونم چی میگی همه دوس دارن تو خونشون راحت باشن:expressionless:

خدا کمکت کنه ایشالله
باهاش حرف بزن ببین حالیش میشه .بچه ک نداری

@Zrim77. بشتاب به کمک:grin:

2 Likes

بعد من باردارم یکمم افسردگی زایمان اینارو گرفتم انتظار دارم الان بیشتر ازقبل بهم اهمیت بده الان اگه ازشوهرم نخام پس ازکی بخام دوس دارم فقط یه ساک بردارم لباسامو بریزم توش فقط دور شم برم بمیرم

2 Likes

قبل ازدواجتم اینطوری بود؟ من نمیدونم متادون چیه ولی هرچی هست از اونه

1 Likes

حرف حالیش نیست مثلا باارامش میرم جلو باهاش صحبت کنم تلوزیون وزیاد میکنه میگه حرفات تکراریه الان مشگلت چیه اخرشم دعوا میشه

2 Likes

اینطوری نبودیم الان خیلی ازهم دورشدیم دیگه هیچ احترامی بین مون نمونده

باهاش حرف نزدی عزیزم؟

علت این رفتاراش پیدا کن ببین میتونی حلش کنی تنهایی یا هم از کسی کمک بگیر باهاش حرف بزنه

دليل رفتار سردشو ازش بپرس گلم شايد ناراحته از چيزي؟؟
راجب مادرشم بكو نميتونه ك تا اخر عمر بياد كنار ما جلوش راحت نيسم اروم حرف بزن بلكه قانعش كني

اخی قربونت برما میدونم خیلی سخته
:pensive::pensive:

1 Likes

میدونم شرایط سختی داری

اما به نظرم بذار مادرش دو سه روزی بیاد. وای که چقد سخته

اما چه میشه کرد حتما اونم تو فکر مادرشه

مردا خیلی حرفا رو نمیتونن بزنن

به جای بحث کردن بگو من مشکلی ندارم که مادرت بیاد. اما چون باردارم. یکم معذبم. دوست دارم تو خونه راحت باشم

1 Likes

ممنون از تگت عزیزم.
شوهرشون اعتیاد داره.

1 Likes

خواهر جانم.شما خیلی سنت کمه ومراقب باش زود دیر نشه. به نظر من کمکش کن اول ترک کنه متادون رو.چون خیییای مهمه این قضیه.اعتیاد داره انگار که شما هوو دارید.چون هم پولش براش میره هم حواسش.فعلا هم حواست باشه نی نی نمیخوای.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.