مشکلات زندگی مون

ثروت مند شدن تا اون جایی که نیازهای اولیه زندگی رو باهاش بر آورد کرد چقد تو روابط تاثیر گذاره ینی باعث میشه که غما کم بشن غصه ها چی خیلی غمگینم نمیدونم چمه فقط میدونم قبلا انقد چم نبود:frowning:

6 Likes

مطمئن باش

2 Likes

پول روی همه چیز تاثیر گذار هست چه اخلاق خودت چه اطرافیان و همه با پول خوشحال میشن

4 Likes

چه طرز فکری پول زیادی هم خوب نیست:rofl::rofl:

من معتقدم پول حلال همه مشکلاته
پول داشته باشی هم اخلاق خودت خوبه هم شوهرت

4 Likes

خدا کنه اینجوری شه همش به هم میپریم با هم دعوا داریم بخاطر نداشته هامونه این نداشتنا آدمو از پا در میاره

1 Likes

بعضیا با پولدار شدن بدتر میشن پول ک ببینن کور میشن و چشماشونو رو همه خوبیا میبندن

1 Likes

:pleading_face::pleading_face:ممنون خیلی دلداریم دادی

بعضیام برعکس خوب میشن همه ادما ی جور نیستن ولی پول زیاد همه رو میتونه عوض کنه

1 Likes

ولی در هر صورت پولداری بهتر از فقره حداقل از گند اخلاق ها میناله آدم ولی اینکه نیاز داشته باشی بری مثلا یه جراحی انجام بدی که لازم هست یا لیزر ولی پول نداشته باشی بدتر نابودت می کنه

دعوا هامون همش سر نداریه نمیدونم شاید هنوز فرصت نکردیم ببینیم واقعا بخاطر چی هست

من که شوهرم پول نداشته باشه حرف نمیزنه .وقتی اول ماه پول تو جیبش میاد خوشحاله .بچه ها فهمیدن میگن چیه بابا پول نداری ناراحتی صحبت نمیکنی .

1 Likes

خیلی بده شوهر منم همین جوریه الان پول نداره بد اخلاق و بد قلق شده خدا هیچ مردی رو شرمنده زن و بچش نکنه خیلی دلم میسوزه ولی کاری ز دستم بر نمی آید، :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

آره الان اکثرا حتی تو خرج خوردو خوراکشون موندن زیادم به مردا فشار بیاری سکته میکنن . پس زیاد نباید سخت بگیریم.انشاال… دنیامون بهتر میشه .اون روزا دور نیست .

2 Likes

انقد این روزا میگذره که چند سال دیگه میخای مرورشون کنی میگی چقد دعواهامون بی خود بوده

پول که واقعا مهمه. اما تو زندگی باید سختی ها هم باشن که روزای خوش بیشتر مزه بده به آدم.

1 Likes

وقتی پول باشه غصه ها کمتره شیرینا بیشتر
بی پولی غصه ها بیشتر شیرینیا به شدددت کمتر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.