مشکلات زناشویی

خانما کسی هست بتونه در مورد مشکلات زناشویی مشاوره بده یا اینجا یا تلگرام خواهش میکنم جواب بدید

چه مشکلی عزیزم؟

من با شوهرم مشکل دارم دوست دارم مشکلمون حل بشه ولی بدتر میشه

مشکلتون سرچیه؟

مشکل چی دقیقا

مشکلم شوهرمه سر هر چیزی زود عصبی میشه وازکوره در میره وقتی هم که عصبی میشه هر چی به زبونش میاد میریزه بیرون منم گاهی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم جوابشو میدم بعدش دعوامون بالا میگیره

سلام عزیزم
شوهر منم تقریبا همین مشکل رو داره که البته بخاطر محیط کارشه
عزیز چنین مواقعی که شوهرت عصبی میشه بهتره تو هیچی نگی و ساکت باش چند لحظه بعد عصبانیتشون فروکش میکنه بعد که آروم شد حرفتو بزن
من این روش جلوی شوهرم جواب میده طوری که گاهی پشیمون میشه از برخوردشو معذرت خواهی میکنه

خصلت مردا همینه میخوان خودشونو نشون بدن بهتره توام با سیاست جلو بری نه اینکه دعوا رو شدت بدی
اروم که شد راحت و بدون عصبانیت حرفاتو بزن بیشتر نتیجه میگیری
وقتی شوهرت عصبانیه هر حرفی بزنی حتی منطقی باشه بیشتر جلوت می ایسته و از خودش شدت عمل نشون میده بهترین سکوت توی اون لحظس

1 Likes

بیشتر عصبانیاتای اقایون از محیط کارشونو
محیط کار اکثر این مدل اقایون یه محیط سخت و خشک

اخه من هر چی بیشتر تحمل میکنم زور گوییش بیشتر میشه واقعا خسته شدم آخرم میگه من دیگه هیچ حسی بهت ندارمو ازاین حرفا اما یکی دوهفته که میگذره دوباره اخلاقش عوض میشه مشکلشم اینه که دوست نداره باهیچ کس رفت وآمد کنه واز منم توقع داره که اگه باکسی حرف نزد منم حرف نزنم حتی خانواده خودشو خودم که الان با همشون قطع رابطه کرده احساس میکنم افسردست ومیخواد همه چیزو سرمن خالی کنه

2 Likes

من عصبی بشم اینطور میشم اما الان به خودم قول دادم کنترل کنم بیچارع همسرم تو بدترین حالت من منو بغل میکنه میگه اروم باش حتی میگه من گ…ه خوردم تو اروم باش.
بعدش همیشه معذرت میخوام.
من بخاطر بیهوشیی هایی زود زودی که گرفتم اینطور شدم پرخاشگرم کرده.
اما اقایون بخاطر فشار کارشون اینطور میشن.
با هم حرف بزنید
من خیلی مامانم و همسرم باهام حرف میزنن و دعوت به ارامشم میکنن و الان خیلی خیلیییی بهترم
شما هم از شوهرت قول بگیر یا وقتی داره شروع میکنه به پرخاشگری از پیشش برو محل و ترک کن یا تو اتاق یا یکاری کن بحث و ادامه نده.
دستشو بگیر ازش بخواه اروم باشه

2 Likes

وقتی عصبانیه تاییدش کن بگو باشه هر چی تو بگی
بعد که اروم شد منطقی و اروم باهاش حرف بزن
از احساساتش نسبت به خودتو خونوادش استفاده کن

اگه حس میکنی انقد ریشه داره برخوردش برید پیش مشاوره.
حتما تو بچگیش یا خانوادش اهل رفت و امد نبودن و اونطور بزرگ شده.

1 Likes

مردا اکثرا از روی عصبانیت خیلی حرفا میزنن مگه خودمون این مدلی نیستیم وقتی عصبی میشیم ممکنه هر چی از دهنمون در آد
از محبتت استفاده کن

راضی نمیشه پیش مشاور بیاد میگه من مشکلی ندارم تو خودتو درست کن ودرمورد خونوادش اتفاقا خونواده پر جمعیت واهل رفت وآمدم هستن اما بینشون شپوهر من اینجوریه کلا اخلاقای خونوادشو دوست نداره نه تنها با اونا با همه این مشکلو داره

آره عزیزم راست میگی منم بعضی وقتا دیگه خیلی ازش ناراحت میشم ازاین حرفا میزنم اما نمیدونم چرا وقتی اون هر حرفیم میزنه من زود میبخشمش ولی اون نمیبخشه انگار دوست داره التماسش کنم بعدم وقتی باهام حرف نمیزنه ازقصد یه کارایی میکنه مثلا من بهش شک کنم

این علاقش به تو رو نشون میده و اینکه دوست نداره تحت هیچ شرایطی تو باهاش قهر کنی
نقطه ضعفاتو کاملا فهمیده
به شوهرت اطمینان داری پس به این کاراش اهمیتی نده، این کارا رو میکنه تا حرصتو در اره
میتونی از خونوادش بپرسی که تو بچگی چطور بوده و…
شوهرت بچه چندمه؟
بعضی بچه ها محبت کمتری از خونواده دریافت میکنن و این خودش باعث بعضی رفتارا میشه
کار شوهرت چطوریه؟

ما زنا خصلتمون اینه راحت میبخشیم اما مردا اینطوری نیستن
مردا مث بچه ها میمونن دوست دارن منتشونو بکشی
محبتتو بهش زیاد کن
گاهی که سرکار بی دلیل با پیامک و… بهش ابراز علاقه کن
بعضی کارایی که دوست داره رو واسش انجام بده و…
کلا همیشه همینطوریه یا اخلاق خوبم داره؟ برخوردش اکثرا با تو چطوریه؟

1 Likes

همه میگن خیلی دوسم داره ولی من میگم اگه دوسم داره چرا اذیتم میکنه نه همیشه هم بد نیست خوبیاشم زیاده خودشم بچه آخریه خودش که میگه من از خانوادم محبت ندیدم ولی من محبتای خونوادش نسبت بهشو دیدم وفکر میکنم یکم درحقشون بی انصافی میکنه کارشم آزاده کلا میخواد هر کاری اون میگه من اطاعت کنم

1 Likes

درسته بخدا مردا مثه بچه ها هستن دوس دارن نازشونو بکشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.