مشکلات بارداری

سلام. یک سوال دارم
چند ماهه برای بارداری اقدام میکنم تمام آزمایشها و سونوگرافی رو انجام دادم مشکلی نداشتم. باردار نشدم ولی پریودم همچنان منظم بود اصلا تابحال سابقه نامنظم بودن نداشته. این ماه یکهفته عقب افتاده بی بی چک گذاشتم منفی بود. نه پریود میشم نه باردارم علتش چیه خیلی نگرانم😢

سلام عزیزم
برای این که مطمئن بشید باردار هستید یا نه حتما باید آزمایش بتا با تیتر بدید
چون بی بی چک ممکنه خطا داشته باشه
اگر باردار نبودید هم می تونید به پزشک مراجعه کنید تا براتون در صورت نیاز آمپول تجویز کنن هم می تونید منتظر بمونید تا پریود بشید
این تاخیر در قاعدگی در دوران اقدام به بارداری طبیعیه

2 Likes

ممنون. چند روزه چند مدل بیبی چک رو امتحان کردم همشون منفی بودن علائم خاصی هم ندارم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
باز هم نمیشه به بی بی چک اعتماد کرد چون ممکنه مقدار بتا در ادرارتون افزایش پیدا نکرده باشه تا بی بی چک بتونه نشون بده. پس آزمایش بدید بهتره
ممکنه بعضیا اصلا علائمی نداشته باشن حتی با وجود علائم هم نمیشه حدس زد باردارید یا نه چون علائم بارداری با قاعدگی مثل همن

چشم میرم آزمایش میدم ممنون که جواب دادید:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
انشالا که مثبت باشه

خانم حکیمییییی سلام
۱۴ روز از پریودیم میگذره ک گفتم ۲۴ روزس طول دورم تست زدم با تاخیر یه خط خیلی کمرنگ افتاده یه پررنگ میتونه مثبت باشههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم
بله می تونه مثبت باشه ولی شما باید حتما آزمایش خون با تیتر بدید تا مشخص بشه
انشالا که مثبت باشه

1 Likes

ای جان خدا از زبونتون بشنوه.ان شاالله.چشششششم.ممنونم:rose::rose::rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

دوستان میشه راهنمایی کنین
سیکل دوره پریودیم ۲۸ روزس
و ماه پیش بعد پریودیم و قبل و بعد تخمکگذاری رابطه بدون مراقبت داشتم
۵ این ماه پریود نشدم،ازمایشم روی عدد ۵ شد
بنظرتون زودازمایش دادم و باردارم؟

میشه بهم راهنمایی کنین؟

1 Likes

عزیزم چند روز از موعدتون گذشته بود که آزمایش دادید؟

1 Likes

۵ دی باید پریود میشدم که ۱۷ دی ازمایش دادم،یعنی دیروز

بعد از 12 روز تاخیر، آزمایش دادید پس برای آزمایش زود نبوده عزیزم
نا امید نباشید انشالا ماه بعد نتیجه می گیرید
برای این که زود باردار بشید باید استرس رو از خودتون دور کنید
احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده، هرچی استرس تون بیشتر باشه این درصد پایین تر میاد هرچی بی خیال تر باشید می تونید از تمام این 25 درصد شانس تون استفاده کنید

2 Likes

خب پس دلیل پریود نشدنم چیه؟با اینکه همیشه سیکل منظم داشتم

البته درد یهویی شکمم چیه؟

طبیعیه در اقدام این اتفاق پیش میاد. می تونید به پزشک مراجعه کنید تا بیشتر بررسی کنن. تاخیر در قاعدگی دلایل مختلفی داره شاید کیست داشته باشید یا به خاطر همین استرس باشه یا تغییرات آب و هوایی، ورزش سنگین، تغییرات هورمونی و … که شایع ترینش همین استرس ناشی از اقدام به بارداری هست

1 Likes

استرس و اقدام بارداری نداریم، دیدم یهو پریودیم عقب افتاد ازمایش دادم، توی ازمایشام اثری از هیچ مشکلی نبوده

1 Likes

ممنونم از راهنماییتون

1 Likes

چون فرمودین نزدیکی بدون مراقبت داشتم فکر کردم اقدام دارین
می تونید به پزشک مراجعه کنید تا براتون در صورت نیاز آمپول تجویز کنن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.