مشکلات ایفون

بچه ها الان یه مدته نرم افزارای من باز نمیشد امروز دیگه کلا همه نرم افزارای ایرانیم بسته شد :expressionless::expressionless::expressionless:
اپ استورمم باز نمیشه
براشماهم اینجوریه؟

چیکار باید کرد؟؟؟؟

آره دقیقا از دیروز اینطوری شده

1 Likes

حس میکنم تو یه جزیره دورافتاده داریم زندگی میکنیم کم کم مثه انسانهای اولیه بدون امکانات میشیم :confused::confused::confused:

1 Likes

خود کمپانی اپل اینکارو کرده پاسخگوم نیست

‏📣 اپل و مشکل‌سازی برای مردم ایران!

:black_small_square: اپل با ایجاد محدودیت روی اپلیکیشن‌های مالی ایرانی، امروز نیز نقل و انتقال مالی روی اپلیکیشن اسنپ را روی گوشی‌های آیفون از کار انداخت.

:black_small_square:ایجاد محدودیت در نقل و انتقال مالی از طریق اپلیکیشن از سوی اپل در حالی صورت می گیرد که این کمپانی هیچ توضیح رسمی را تاکنون در این باره مطرح نکرده است…

براى من كه خوبه باز ميكنه

«مسدود شدن بعضی اپلیکیشن‌های ios روی گوشی‌های آیفون مختص به ایران نیست»

امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در گفتگو با خبرگزاری مهر، با تایید محدودیت‌های جدید برای دسترسی به بعضی اپ‌های ios در گوشی‌های آیفون گفت: این موضوع تنها مختص به ایران نبوده و تغییر رویه جدید شرکت اپل برای حفظ امنیت اطلاعات و رعایت حقوق مالکیت معنوی است.

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: پیش از این اپل به طراحان اپلیکیشن این اجازه را می داد که اپلیکیشن مورد نظر را روی سایت قرار داده تا کاربران آیفون با مراجعه به لینک دسترسی در سایت، نرم افزار مورد نظر را روی گوشی خود نصب کنند. در این روش، قبل از نصب اپلیکیشن به کاربر ios هشدار داده می شود که این روش نصب، قابل اعتماد و مورد تایید نیست و اگر مسئولیت آن را می پذیرد، اجازه نصب را با تایید روی تنظیمات (ستینگ) گوشی می دهد. اما در تغییر استراتژی جدید شرکت اپل از این روش دوم، ممانعت به عمل آمده است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، دلیل این محدودیت را برخی سوءاستفاده های امنیتی از این نحوه دسترسی عنوان کرد و گفت: اپل به دلیل افزایش نرم افزارهای کرک شده ( قفل شکسته) و کپی برداری شده و نیز عدم رعایت قانون کپی رایت که به ضرر کاربران و توسعه دهندگان بوده، این تغییر رویه را در پیش گرفته است.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.