مشهدی ها دکتر ناصر تیمور زاده یا دکتر مهدی یغمایی نوبت دهی شون چه جوریه؟

سلام خوبین منم پریروز رفتم مطب دکتر ترک زاده صبح اسم نوشتم بعد از ظهر که رفتم گفتن وقتا که صبح پشت در مینویسن مال بارداراست شماها باید از سایت وقت بگیرید سایتش هم هک هر کاری میکنیم نمیشه وقت بگیریم بیمارا می گفتن فقط یه نفر میتونه وقت بگیره اونم ۴۰هزار تومن میگیره جز ویزیت وقت میده حالا منم موندم چه کار کنم تو روخدا بگین وقت دکتر ناصر تیمور زاده یا دکتر مهدی یغمایی نوبت دهی شون چه جورین و چه روز هایی در هفته هستن برم پیششون ممنون اگه کمکم کنید

1 Likes

اگه کسی تو فامیلا تونم رفته اگه میشه سوال کنید خیلی حالم بده کمر درد پریودیمم قطع نمیشه هر ماه اذیتم میخوام جایه یکی از این سه دکتر برم چون میگن خیلی کارشون خوبه ممنون اگه کمکم کنید.

سلام عزیزم.پروفسور یغمایی از دوستان ما هستن.کارش فوق العادس… فک کنم الان آمریکا باشن.نوبت دهیش خیلی سخته.اگه میخوای واست بپرسم…

1 Likes

اگه الان آمریکا نباشه،ساعت ۱ و نیم بعدازظهر دم مطبش باشی منشیش میاد وقت میده.

1 Likes

مطبش احمد آباده

1 Likes

دکتر تیمور زاده هم همین طور چند نوبت باید بري اسم بنویسی

1 Likes

ن این اینجوری نیس.اگه همون ۱ونیم اونجا باشی میری تو مطب وقت میگیری اگه دیرتر بری از پشت آیفون باید باهاش حرف بزنی در رو باز نمیکنه

2 Likes

عههههه چه خوب :heart_eyes:

1 Likes

به منشی ترک زاده یک کوچولو شیرینی بدی واسه شب همون روز راهت میندازه
اینترنتی هم خواستی وقت بگیری باید بری کافی نت با نت پرسرعت وقت بگیری با نت خونه جواب نمیده

2 Likes

سلام خدا خیرت بده اگه بتونی برام کاری بکنی دارم میمیرم یه کاری میشه انجام بده سوال کن ببین هست همه روزه متومطب میشینه؟

نه مراجعای مطب اونایی که تونوبت بودن میگفتن همه کافی نت ها جواب نمیده بجز یه شماره موبایل اونم چهل تومن باید بدی تا نوبت بگیره

همه روز در هفته هست یا زوج و فرد میشینه؟

خسته شدم بس دکتر زیاد رفتم میخوام پیش یه دکتر ماهر برم ببینم توکل به خدا چی میشه :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

خوب اونکه انقدر بد اخلاقه چه جوری شیرینی بدم بهش پول نشونش بدم چشمک بزنم چقدر نامرده مگه سر گذره

1 Likes

عاطفه جون عزیزم کجاییی عاطی جون بیا کمک حالم خوب نیست. :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

بذار زنگ بزنم بهت خبر میدم

1 Likes

ای خدا خیرت بده خدا امواتتو بیامرزه تو نی نی نداری انشاالله خدا یه نی نی ناز تا سال دیگه بده بغلت خدا سلامتی رو به تو و خانوادت بده :kissing_heart::kissing::kissing_smiling_eyes::kissing_closed_eyes::heart_eyes:

بازم ممنون مونده بودم چه کار کنم خیلی دعات میکنم

عزیزم زنگ زدم دکتر آمریکاس یک ماه دیگه میاد…

اگه تا اون موقع دیر نمیشه اومد بهت خبر میدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.