مشهدی ها.. بهترین دکتر زنان معرفی کنید

اره
روبروى بانك خون سناباد هست مطبش

کدو بیمارستان زلیمان کردی شادی

بنت الهدى بودم

برعکس خانم خونگرمیه مطبش شلوغ هست ولی یک نفری میفرسته بازباهرکدومم بیست دقیقه حرف میزنه شماکدوم مطبش رفتی دوتاداره

2 Likes

من که چند تازگی رفتم اصلا در حد یه دکتر رفتار نمیکنه شوخی میکنه با مریضاش ولی شوخی اونجوری اصلا خوب نیس به به دختره دستاش خیلی خراب شده بود پشت پستش میگه برو دستاتو خوب کن شوهرت نره یه زن تر گل ور گل بگیره میگه ک سخلی تو یه دکتر این ادبیات در حد یه دکتر نیس اونم با بیماراش خونگرمی و صمیمیت خوبه وای با احترام
مطبش که حر شهرک شهید رجایی ساختمون
همون یه مطبم داره چون من تلفی وقت گرفتم گفتم جایی دیگه مطب نداره گفت نه همین جایه و بیمارستان درست حسابی هم نمیره بیمارستان دولتی میره
مریضا روهم ۳-۴نفری میفرسته داخل در اتاقش بازه همه سرشون داخل اتاقه

عزیزم دکتر شهناز شیبانی هم تعریفشو زیاد شنیدم منم واسه باردار نشدن رفتم ماه پیش ولی میدونم نتیجه نمیگیرم چون اصلا حرفاشو شوهرم رعایت نکرد
ولی دکتر خوب و با تجربه ای هستش ویزیتشم 80 تومنه

من نه سال پیش رفتم برابچه اولم مطبش قاسم ابادبودبیمارستانم مهرگان بود ولی چندنفرو فرستادم پیشش برای بارداری ماه بعدباردارشده بودن وخیلی راضی بودن

1 Likes

نه الان که مطبش جای خوبی نیس اصلا مریضاشم همه قشر ضعیف اکثرن

1 Likes

خانوم حسن زاده مفرد.میخوای شمارشم میدم بهترین بخدا.من شهرستانم ۲بار اومدم جاش خوب شدم خیلی دیرم وقت میده ولی معرکه.یکی از فامیلا سرطان داشت ۴بار رفت پیشش خوب شد.خیلی معرکه

ادرسشون میدی عزیزم

کحا میشنن… میشه ادرسشو بدین

1 Likes

ساختمون میشینه.ساختمون ک به دکتراش اعتباری نیست… چون قشر ضعیف هستن بندگان خدا. معمولا هرکی از هرجا میره اونجا مطب مزنه. مثل شهرستان ما ک به دکترا ش اعتبار ی نیست.

1 Likes

عارف2 ساختمان6 ولی باید ساعت7صب اونجا باشی تلفنی وقت نمیده

اره عزیزم
حالا اینکه شلوغه اره ولی خب اصلا محیطش و مطبش خوب نیس
احترام گذاشتن و طرز برخوردم زیر صفر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.