مشخص شدن جنین در هفته 5 بارداری

من برم سونو بدونه تجویز پزشک الان ۵ هفته امه جنین نشون میده آیا؟؟؟آخه دلم طاقت نمیاره:zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

1 Likes

هفت هفته به بعد برین بهتره قلبشم تشکیل شده اونمدقع

دلم طاقت نمیاره آخه میترسم خداییییی نکرده بارداری پوچ باشه

به خدا بسپارش اگه اون بخاد که پوچ نیس نخادم نمیشه کاریش کرد دوهفته دیگه صبر کن انشاالله که قلبشم تشکیل شده

بارداری پوچ علائمش چیه از چند هفتگی مشخص میشه

من یه جا خوندم نوشته بود خونریزی یا لکه بینی واژینال و استفراغ و تهوع شدید درد شکم و پشت در ناحیه لگن از علائم بارداریه پوچه

ولی برای اطمینان باید سونو بری

راستی چرا میترسی بارداریت پوچ باشه مگه خدایی نکرده مشکلی داشتی

اینقد استرس نداشته باش هم برا خودت هم جنینت بده عزیزم

ن علائمی ندارم اما خوب نگرانم تا موعد سونو گرافی انگار برام دیره دوست دارم بدونم جنین تشکیل شده یا ن:pensive::pensive::pensive:

نه نرو الان هيچي نيست ميري ميگن ضربان نداره برو دو هفته ديگه بيا بد تر استرس ميگيري

1 Likes

مرسی عزیزان از راهنماییتون:pensive::pensive::pensive:

عزیزم من هفته پنج شش روز رفتم گفت کیسه زرد تشکیل شد قلبش فعلا نه دو هفته دیگه بیا تشکیل میشه اومدم خونه تا اون موقع بازم رفتم سونو فقط استرس داشتم حتی گریم کردم ولی امروز رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود ضربانشو شنید خدا کنه این لحظه شامل همه بشه گلم به نظرم صبر کن تا هفته هفتم

1 Likes

مارال جونم خداروشکر عزیزم که صداقلبشو شنیدی
توروخدا برامنم دعا کن زودتر نی نی داربشم😭

ممنون خوشکل من ایشاالا به بزرگی خدا به همین زودی صاحب یه نی نی سالم با ایمان باتقوا خوشکل مثل خودت بشی گلم ایشاالا هرکی بچه می خواد خدا بهش بده عزیز دلم

1 Likes

فدات عزیزم، ممنون بابت دعای قشنگت
انشالله که بچت سالم و صالح و نامدارباشه عزیزم

1 Likes

ایشالا عزیز دلم ممنون

1 Likes

عزیزم رفتی خدا روشکر

عزیز دلم مبارکت باشه انشالله سالم زایمان کنی

ممنون گلم ایشاالا قسمت شما وهمه بشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.