مسخرم کردن😓😭😭

معلومه که طرف بیشعوره
جوابشو نده

فدات بشم عزیزوم :heart::rose::blossom:

مگه نمیگید ۳۰ سالشه؟ ۲۰ سال ازتون بزرگتره یعنی ۱۰ سالتونه؟

ادم حسابش نکن اصلا یجوری رفتار کن فکر کنه با دیوار حرف میزنه

مرسی عشق:kissing_heart::+1:t2:

1 Likes

فدات جونم :kissing_heart::heart::heart:

هربار هرچی گفت تو همون جمع بگو فضول و بردن جهنم گفت هیزمش خیسه نگاش کن عمیققققق
یا بگو میخوام فضولمو بشناسم باز نگاش کن عمیققق
با بگو هووتم یا ارثتو خوردم بازم نگاه عمیق
این نگاهه خیلی تاثیر داره
بگو موز میخورم نوش جونم شما بشمار
بگو مهم قبولیه کی و کجاش مهم نیست اب و بریز اونجا ک میسوزه
لباس بگو خب یکی هرز دوست داره یکی متشخصانه سلیقه من ب شخصیت بزرگم بستس شما هرز دوست داری بفرما
گفت بلند گو بگو خب شما سمعکتو صداشو کم کن خاله قزی من بودم پودرش میکردم مگه فقط احترام ب بزرگ تره بزرگتری ک گاله رو نمیبنده باید بش ر ی د تا حدش یادبگیره احترام احترام میاره

واقعاا عالی بوددد خیلی چیزا یاد گرفتم لعنتی چجور به ذهنت میرسه:heart_eyes::heart_eyes:بازم مممنون کلی چند تا چیز دیگه میگی برای اینکه بهم گفت بلند گو و گفت لباسم بده :pray:t2::pray:t2:

1 Likes

یادم بیاد میگم بت البته این همه تجربه از دعوا هاییه ک در خلوت یا حمام بعد دعوای اصلی دارم خودم تو دعوای اصلی عمدتا لال تشریف دارم
میتونی بگی برا اون قسمت بلند گو بگی میخوام واضح و دقیق بشنوی شاید ب دردت خورد
یا لباسا بگی سلیقه هرکی ی جوره زورت ب فلونی نمیرسه رو من رژه نده پاچه خودت گرفته میشه
یا میتونی برا لباس بگی دارم دلم میخواد دوست دارم هرجور عشقم میکشه بپوشم نظرت رو خودت محترمه الان هرکی عقیده خودشو داره
یا بگو ک و ن از منه اختیارش دست مردم واح واح واح

یا بگو این همه پیگیر منی پیگیر زندگیت بودی الان نیاوران کاخ داشتی تو درساتم نفر اول بودی

یا بگو این همه ب من توجه میکنی یکم ب زندگیت ب قیافت برس واسه روحیتو خوبه کمتر بم فکر میکنی افسردم نمیشی پوستتم چروک نمیشه
یا بگو خدا ب شمام بده هم صدای رسا هم تیپ خوب چشت در نیاد دید میزنی مردمو

:rofl::rofl::rofl:وای خیلی خوبی ممنونمم:kissing_heart::kissing_heart::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.