مسخرم کردن😓😭😭

دوستان من یه فامیلی دارم که کلا تیکه میندازه به من با بقیه فامیل ها اوکیم چون روز جمعه رسمه همه خونه مادربزرگم میریم اونا هم میان همش بهم تیکه میندازه همش و من واقعا روانی شدم همش میخاد منو بکشه پایین من واقعا دلم میخاد به مهمونی برم روزایی که نمیرم افسردم(درمورد کرونا اینکه جمع کوچیکه و واکسن زده ها میان)
مثلا چند روز پیش خالم میگفت توی خیابون پسره موهای دختره و کشید دختره هیچی نگفت دوستش وحشی بود میخاست پاچه پسره و بگیره من گفتم (خالم)کاری نکن
من به خالم گفتم وا دختره حق داشت یهو زنه برگشت گفت آره تو باید اونجا بودی دریده بازی در میووردی منم با خنده بهش گفتم منو با خودت اشتباه نگیر
یا مثلا از بچگی بهم میگفتن بلندگو هنوز که هنوزه با ۲۰سال سن یهم میگن جلوی فامیل های مرد من خجالت میکشم یا بچه بودم موز دوست داشتم خیلی میخوردم الان هی مسخرم میکنن چند بار تو روش در اومدم گفتم بسه دیگه پرو شدی من هیچی نمیگن یهو شروع کرد تو بی جنبه ایی کلا احترام به بزرگتر خیلی رایجه تو خانواده و من چیزی نمیگم مادرم پشتمه و با خنده جوابشونو میده ولی انقدر تیکه هاش دقیقه ادم هنگ میکنه جی بگه یا همیشه بهم میگه تو همیشه لباس های زشت میپوشی یه بار یه چیز درست حسابی تو تنت ندیدم یا کنکور دادم امسال قبول شدم رشت گفت آها تو تهران قبول نشدی

بهم کمک کنین که مثل خودش جوابشو بدم چیکار کنم؟ اصلا من کاریش ندارم حرفیم نمیزنم باهاش سعی میکنم خوب باشم ولی نمیشه کمک کنین :pray:t2::pray:t2:اصلا نمیخام کوتاه بیام با خودم عهد بستم از این به بعد هرچی تو دلمه یا بگم یا خونه خودخوری نکنم حتی اگه فحش باشه تو دلم شما بگین
اگه دفعه بعد منو دید گفت این چیه تو تنت یا گفت این چه میوه میخوری چی میگین
این کاراش باعث شده روی بقیه فامیل رو من باز شه هرچی تو دهنشونه بگن

11 Likes

مادرم برای اینکه وشت من باشه میگه پسرت شبیه قورباغست)البته یه بار گفته ولی میخنده و دوباره شروع میکنه کمکم کنین خودش ۳۰سالشه ازدواج کرده خیلی زبون درازه

1 Likes

چ ادم بیشعوری اه:smirk::smirk:

1 Likes

عزیزم چرا فکر میکنی باید جواب هر حرفی را داد ؟
یکم پیش خودت فکر کن چرا دایم داره بهت گیر میده و سعی در تخریبت داره؟ شاید حسودی میکنه شاید مشکلی داره
جواب این ادمها بی محلیه ، نادیده گرفتنشونه ،
یطوری رفتار کن انگار نیست وجود نداره
وقتی برات بی اهمیت باشه حرفاشم بی اهمیت میشه

6 Likes

سرش کن حاضر جوابی گوگل

1 Likes

یا مثل خودش بزن تو پرش یا اصلا رفت امد نکن لطفااا

1 Likes

بعضیا تو جم زوم میکنن رو ینفرو تخریبش میکنن فک میکنن خیلی بامزه ان:smirk:باید جوابشون داد دیگه خوشمزه بازی نکنن

5 Likes

یک بار دو بار بله
نه هر بار
معلومه اون خانم قصد تخریب این خانم را داره
و بهترین راه حل ندیده گرفتنشه
حتی همکلام نشدن باهاش
تحویل نگرفتن
انگار توی اون جمع نیست

3 Likes

بنظر منکه بهترین جواب برا همچین ادما بی محلیه
چرا مام مثه اونا شخصیتمونو بیاریم پایین و باهاشون دهن ب دهن شیم؟ دیگه از این ب بعد انگار نه انگار که وجود داره حتی سلامشم نکن نگاهشم نکن فک کن یه دیواره
ایا تو با دیوار حرف میزنی؟ پس با اونم حرف نزن

4 Likes

فقط بی محلی چاره سازه

1 Likes

من اگ باشم اونم هروقت حرف بزنه میزنم تو پرش تیکه میندازم بهش

3 Likes

واقعا

۲۰سال ازم بزرگتره و از بچگی همش اینا و بهم میگفت از ۶سالگی یادمه همش میزد تو سرم و من بچه بودم نمیفهمیدم هیچیی نمیگفتم هیچی الان از ۱۶سالگی متوجه رفتاراش شدم و فهمیدم اینا تیکست تا کی سکوت؟۲۰ساله سکوت کردم ادم نشده باید یه چیز بگم دهنشو ببنده

مرسی واقعا زدم ولی زبونش نیش داره نیش رفت و امدم خب چرا باید برای یه چاقال دوهزاری‌خودم و از لذت محروم کنم واقعا حالم بد میشه چراربراش خونه میمونم

2 Likes

تو جمع که کلاا من حرفم نمیزنم نگاهشم نمیکنم آدمنمیشه

1 Likes

من دقیققا از بچگیم کاری باهاش ندارم ولی ۲۰ساله داره تخریبم میکنه به خدا انقدر بهم میگه چاق و لباسات زشته روی کل فامیل تاثیر داره لباسام بنجول میبینن در صورتی گرون رین و میپوشم

1 Likes

اوف از بچگی بهم تیکه میندازه از بچگییییی و من تازه از ۱۶سالگی فهمیدم این حرفایی که میگه با منظوره قبلا شوخی میگرفتمش کاری نداشتم و بی محلی یه مدت کردم ولی هی بلند میگفت این چیه فیس و افاده گفتم با هر گاوی مثل خودش شروع کرد جنبه نداری بعد مگه چقدر میتونم خودمو از لذت ها محروم کنم نر مبخاژر این دو هزاری

1 Likes

عزیزم سکوت با بی محلی فرق داره
ولی حالا که میخوای جواب بدی بهتره وقتی یکبار دیگه حرف زد
یک نگاه تحقیر امیز بهش بندازی و بگی عزیزم کی میخوای بزرگ بشی و دست ازین حرفای مسخره بر داری
تا خودت هستی چرا دیگران و مسخره میکنی
بعد هم ازش دور بشی و بعد از اون نا دیده گرفتنش و استارت بزنی
قشنگ تو جمع با اعتماد به نفس بگو بزرا همه بشنون

4 Likes

اوف ۲۰ساله بهم حرف میزنه بی محلی و سکوت تازه از شونززده سالگی فهمیدم حرفاش با منظوره و منظور داره قبلش کاری نداشتم بی محلی هم کرپم کار ساز نیست فقطم با من اینجوریه با دخترخاله هام عالیه

2 Likes

چجثری میشه کمکم کنین من همون بحظه جوابش و میدم ولی باز حرف بزرگتر بلده بعد چثن ۲۰سال بزرگتر احترامم خیلی رایج هو من میبینمش لالم کمکم کنین نمیخام توسری خور باشم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.