مستاجران و کرونا

سلام
ما ی مستاجر داریم الان ۷ماه هست خونه راتخلیه نمیکنه میگه روحانی گفته ب خاطر کرونا خالی نکنیدو…
باهاش هربار مدارا میکنیم اذیت میکنه پدرم پیر و قلب دردی میترسم بلایی سرش بیاد هرروز حرص میخوره
چند روز پیش گفت کارت ملی و کپی شناسنامه بهم بدین میخام برم وام بگیرم بابامم گفت نمیدم ۷ماهه میگم برو الان پیام داده ب بابام ک من کارت ملی وشناسنامتا کپیشا داشتم(اخه بنگاه ماشین داره ی سری ی ماشین بهش دادیم فروخت)
حالا چیکار کنیم به خدا خیلی اذیت میکنه کسی بوده این مشکل را داشته باشه؟توراخدا بگین چیکار کردین
ما خانواده ارومی هستیم اصلا بلد نیستیم از حقمون دفاع کنیم

4 Likes

خب وقتی میتونه بشینه و تمدید کردین اخه چرا بلندش میخاید بکنید

1 Likes

خدالعنت کنه این مستاجرای بد رو ماهم مجبورشدیم تمدید کنیم

ی سوال چرا هی میخاد بیرون کنن صاحب خونه ها خب بزارید همون بشینه دوباره هی قرار داد ببنیدید
مگ پولشو نمیده هر بار

1 Likes

خدا لعنت کنه صاحب خونه های بدو
بعضی تا واقعا شرایط بیرون رفتن رو ندارن قراره بدی دست ی مستاحر دیگه خب بزار رو کرایه
دیگه مستاجر بدبختو ننداز بیرون

شاید طرف خونشو لازم داره
شاید مستاجره بده نمیخوان بمونه بازم
مامان من مستاجر داشت هرشب هرشب با شوهره دعواهای شدید میکردن آرامش نداشتیم آبرو نذاشته بودن توی محل آخرم معلوم شد هزار تا دروغ گفتن
خب معلومه دوست نداشت این مستاجره بازم بمونه

2 Likes

این جوری ک بله ولی اک من خودم مستاجر داشتم
میزاشتم بمونه تا هر وقت خاست تمدید کنه البتع
اگ ادم خوبی باشه

1 Likes

آره آدم خوب و بی آزار که معمولا باهاش تمدید میکنن
ولی دور از جون، مستاجر بی وجدان زیاده

1 Likes

بله:ok_hand:t2:

اگه آزار داره از طریق بنگاه اقدام کنید و بیرونش کنید
اگه کاری ب کارتون نداره بذارید بشینه

اگه مشکلی نداره واجارشو میده بمونه فعلا
ما خودمون چون میخاست بفروشه صابخونه بلندشدیم قبل اتمام قرارداد
ولی مستاجر خودمون امسال ۳ساله میشینه که تمدید کرد امسالم دیگه نگفتیم بلندشو احارشو میده بشینه

وام بخاد بگیره هرچی هم مدارک ببره اخرم امضای پدرت لازمه کشکی کشکی ک نمیتونه مدارک خالی ببره بره وام بگیره

عزیزم میخواد بره با کپی شناسنامه پدرت چیکار کنه ؟
هیچ کاری نمیتونه بکنه
وام هم راحت نمیدن که
طبق قانون هم انگار سه ماه بیشتر نمیتونن بمون بعد اتمام قرارداد
حالا شما هم نشینید نگاه کنید
برید پیش وکیل یک مشاوره بگیرید ببینید راه قانونیش چیه

1 Likes

عزیزم اون موقع خودمون میخواستیم بریم اون خونه بشینیم

1 Likes

اها
:strawberry:

چون خودت قراره بری بشینی یامیخوای تعمیرات کنی یا طرف اجاره نمیده میخوای بدی دست کسی دیگه

1 Likes

اینجوری ک ارع دیگ میگن مشمل داره ولی بنظرم نباس
هر سال الکی عوض کنی

ما چندتا مستاجر دیگه داریم الان ۱۰ساله خونه ما نشستن بچه هاشون با ما بزرگ شدن و…خیلی خوبن و تا الان هم بیخپد ب مستاجر بدون دلیل نگفتیم تخلیه کنه
این مستاجر خیلی بده هرروز با خانمش دعوا دارن و داد و بیداد وند بار تاحالا تو حیاط با مادر و خواهر شوهر کتک و کتکاری و فحش …چند وقت پیشم بچشا خیلی زد تو حیاط ذیگه نتونستیم تحمل کنیم. رفتیم دیدیم باباش ب بچه مواد داده ببره بفروشه مامانه فهمید و داشت میزدش
اصلا نرمال نیستن هرروز ی مشکلی داریم باهاش
اگه مستاجر بدون ازار و اذیتی بود قدمش رو چشم ما بود اما اصلا خوب نیستن
مرد لات و قلدره همه خونه را داغون کرده هودا شکسته و…چیزی نگفتیم مدارا کردیم تا بره اما دست بردار نیست

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.