مسافرت رفتن بدون همسر

سلام من چندوقت پیش یه مسافرت با خانواده ی خودم رفتم و همسرم باهام نیومد …ولی اجازه داد که من برم …حالا که از مسافرت برگشتم هروقت میخوام برم خونه بابام گیر میده …همیشه اینجوری بوده که هفته ای دوبار میرفتم خونه بابام …اما الان هروقت میگم میگه نه نرو …اما تند تند برمیداره مادرشوهرمو میبره خونه ی باباش …بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

سلام. احتمالا در نبوده شما حسابی مغزشو شستشو دادن😖

2 Likes

عزیزم چرا ازش نمیپرسی که دلیلش چیه ؟
چرا باهاش صحبت نمیکنی؟
شما همونی که دوتا خواهرشوهر کوچولو داشت؟

2 Likes

به نظرم تو رودرواسی مونده اجازه داده شما رفتین دلتنگ شده الانم میره تا مثلا به شما بفهمونه که سخته

3 Likes

مادرشوهرم همش میگه تو کوتاه بیا که دعواتون نشه …بله همونم هنوز یادتونه!

اگه دلتنگ بشه خب خودشم میاد همش قرار نیس که من قاطی فامیل اونا بشم …اونم باید بیاد …فامیل من همسرمو فقط تو عروسیمون دیدن …خونه ی مامانم سالی یکی دوبار میاد …خب منم دلم میخواد با خانواده ی خودم باشم …همینجور که من رو خواسته ی خودم پا میزارم و با فامیلای اون میرم و میام اونم باید بعضی جاها بیخیال دل خودش بشه

نمیدونم شاید

شمارم با مادر شوهرتون میبره؟

1 Likes

بعضی وقتا میبره اما بیشتر وقتی من میام خونه بابام …اونو میبره

:joy::joy::grin::grin::grin::grin::grin:

3 Likes

خب عزیزم اشتباهت همین جاست.
صحبت کردن با همسز که معنیش ایجاد دعوا نیست.
شما باید یاد بگیرین که با هم صحبت کنین و ب نقطه اشتراک برسین.
سر خواهرشوهراتم میگفتی چیزی نمیگم چون ناراحت میشه و این اشتباست

2 Likes

خانومی من یادم نیست چند وقت از ازدواجت میگذره. اما خود من اوایل عقدمون با همسرم تقریبا این مشکل رو داشتیم.
اما ناراحتیمو بهش گفتم و گفتم همونجور که من به خانواده ات احترام میذارم ، شمام باید اهمیت بدی و احترام بذاری.
ازدواج یعنی زندگی مشترک.
کم کم درست شد. پس با شوهرت در مورد چیزایی که ناراحتت میکنه صحبت کن.
بخصوص مواقعی که طرف نرم و اوضاع خوبه اونم با لحن خوب. نه خشن و حق ب جانب.

2 Likes

من همیشه لحنم ملایمه مخصوصا دربرابر همسرم …اما همسرم یه اخلاقی داره هروقت خونست اکثرا حرف نمیزنه …بیشتر تلوزیون نگاه میکنه و نت گردی میکنه …هروقتم میخوام باهاش حرف بزنم میگه الان وقتش نیس …این مشکلمو به مادرشوهرمم گفتم …اما میگه همه مردا اینجورین …درحالی که پدرمو برادرام اصلا اینطوری نیستن

آفرین ب شما که لحنت ملایمه👌
خب بگو کی وقتشه ؟
بگو من دوست دارم باهات صحبت کنم ، صحبت باهات بهم آرامش میده.
بهتره همدیگرو بهتر و بیشتر بشناسیم تا درکمون از هم بیشتر بشه
ببین عزیزم هر شوهری یه قلق داره که بخوای باهاش ارتباط برقرار کنی و در صحبت رو باز کنی.
شمام ببین کی مناسبه

2 Likes

مرسی از راهنماییات دوست خوبم سعی میکنم باهاش حرف بزنم !

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم ، آفرین باور کن کار خوبی میکنی ، صحبت کردن با همدیگه ب روند بهتر زندگی و شناخت بهتر همدیگه کمک میکنه.
ان شاء الله که موفق باشی خانومی :heart::heart:

2 Likes

ممنونم دریا جون …امیدوارم شمام خوشبخت و موفق زندگی کنی در کنار همسرت

1 Likes

مرسی عزیزم :heart::heart:

1 Likes

تاریخ هم داشت این موضوعو فراموش میکرد تو دوباره یادآوری کردی :laughing:

4 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.