مسابقه هوش

عنوان این پست رو شما با توجه به تصویر حدس بزنید.
.
تمامی زنان باردار می بایست در حوالی ماه های 6 یا 7 بارداری (مطابق با هفته های 24 تا 28) از نظر دیابت بررسی شوند اما زنان با خطر بالاتر برای ابتلا به دیابت بارداری باید زودتر از این زمان مورد ارزیابی قرار گیرند. در این مواقع در اولین ویزیت پزشک آزمایش تحمل گلوکز را درخواست می کند.
دیابت بارداری چه تاثیری بر مادر و جنین دارد؟
دیابت بارداری در صورتی که کنترل نشود می تواند منجر به بزرگ شدن جنین (بیش از 4 کیلوگرم) شود که این خود مشکل ساز است، زیرا ممکن است جنین در حین زایمان دچار آسیب شود. دیابت بارداری همچنین احتمال بروز پره اکلامپسی که یک بیماری تهدید کننده زندگی است را افزایش می دهد.

دیابت بارداری چگونه درمان می شود؟
به منظور درمان دیابت بارداری شما می بایست قند خون را مرتب اندازه گیری کنید و این کاری است که شما می توانید به آسانی یاد بگیرید. اغلب زنان سطح قند خون را می توانند با تغییر رژیم غذایی خود کنترل کنند. برخی از زنان به انسولین یا سایر درمان های دیابت نیاز خواهند داشت.
چگونه باید رژیم غذایی خود را تغییر دهیم؟
اگر دچار دیابت هستید حتما از یک متخصص تغذیه برای تنظیم برنامه غذایی خود کمک بگیرید. بدن هر کسی با دیگری متفاوت است به همین دلیل یک رژیم غذایی واحد برای تمام افراد الزاما صحیح نیست، اما به طور کلی از خوردن مواد غذایی شیرین و غذاهای چرب اجتناب کرده و سعی کنید از مواد غذایی با فیبر فراوان استفاده کنید. اگر شما هم دچار دیابت بارداری هستید و یا از ابتلا به این بیماری در دوران بارداری تان نگرانید همین الان با شماره 70701050-021 تماس بگیرید و با کارشناس مشورت کنید. .

کنترل قند خون در دوران بارداری

نزدیک شدین عزیزم
کلمه اول مونده فقط

2 Likes

ضرورت؟
زر رویِ رت

2 Likes

آفرییییین :clap::clap::clap::clap:

1 Likes

الحمد لله من تو این مسائل کم هوشم…:joy::joy::joy:

2 Likes

ههه من تو اینیستا جواب داده بودم :blush::blush::blush::blush:

2 Likes

آفرین بر شما

گوشته چی میشه؟

1 Likes

دوران

1 Likes

دو تا ران
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

رت ینی چی؟ :thinking:

موش …

آهان :see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

چقدباهوشی تو :sweat_smile:

1 Likes

خخخخخ
من کنجکاوم

1 Likes

منکه هیچی حالیم نشد،یکساعته به گوشته نگامیکنم میگم این چیه که دوران شده :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Likes

قبلاکودک شو هم توبرنامه اشون اینجوری داشتن

1 Likes

دو سه سال پیش یه بازی داشتم تو گوشیم اونم اینجوری بود. اسمش هندونه بود

1 Likes

من اصلادوسندارم راجب به چیزی زیادفکرکنم،معدلم ۱۸/۳۰بودولی رشته علوم انسانی رفتم چقداصرارم کردن تجربی برم نرفتم،آخه برام کسل کننده بوددوسدارم حفظ کنم نه برم توبحرش :sweat_smile:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.