مرکز ناباروری فقط واسه آی یو آی و آی وی اف هست؟

سلام ابجیا من ۵ ساله دکتر میرم.یه بارداری خارج رحمم داشتم که یکی از لوله هام برداشته شده.الانم هر چی دارو استفاده میکنم جواب نمیده.امپول سینال اف و کلموفین و لترزول و امپول ازادسازی.یه بارم آی یو آی شدم بازم بی نتیجه.زنگ زدم مرکز ناباروری میگه واسه آی یو آی و آی وی اف و …اگه تو شیراز مرکز ناباروری که ازمایشام رو ببینه و بهم دارو یا آی یو آی یا آی وی اف کنه میدونین شمارشو بهم بدین.:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

1 Likes

یعنی یه شیرازی اینجا نیست بگه مرکز ناباروری کجاست؟؟

1 Likes

میگن مادر کودک خیلی خوبه

1 Likes

زینبیه زنگ زدم.

1 Likes

عزیزم از زینبیه خبر داری چجور هست؟

1 Likes

من ۷ ماه مادروکودک بودم باردار نشدم.حتی دکترش نفهمید که من پرولاکتینم بالا هست.تیروییدم کم کاره.

1 Likes

نه فدات شم ولی برات تحقیق میکنم

مراکز ناباروری خیلی خوبن صرفا هم برا ای وی اف و ای یو ای نیستن برو حتما من که با یک بار نتیجه گرفتم

اومدم بیمارستان زینبیه.برم پیش دکترزنان.گفت شنبه بیا واسه آی وی اف و اینا پیش دکتر.

1 Likes

فدات مرسی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:اومدم زینبیه.گفتن شنبه بیا واسه ناباروری.دیگه خودم گفتم امروز میرم پیش دکتر زنانش.شنبه هم میام واسه ناباروری.

1 Likes

انشالله که بزودی نتیجه بگیری

ان شالله نتیجه بگیری عزیز دل

بهم نامه داد گفت فردا برو کلینیک نازایی.

1 Likes

ایشالله فدات شم با نتیجه خوب میایی

خدانکنه.عزیزم مرسی.:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.