مرکز بهداشت و تشکیل پرونده

سلام من دیروزرفتم خانه بهداشت بهم گفتن نمیشه برات پرونده درست کنیم بایدبری شهرت که خروجی بزنن برات،منم مامانم ده باررفته هی بهش میگن خروجی زدیم ولی اینجامیگن نزدیم موندم چکارکنم

برین مرکز بهداشت… ساختمان اداری برید کاراتونو درست می کنن

1 Likes

میگن خروجی زدیم ولی اینجامیگن نزدن ای خدانمیدونم چکارکنم

اصلا نیاز نیست بری شهرت بگی خروجی بزنن .از بهداشتی که میخوای پرونده تشکیل بدی باید زنگ بزنن به بهداشت شهرت و بگن خروجی خانوم فلانی رو بزن اونم میزنه و ثبت نام میشی .منم همینجوری بودم یبار ثبت نام کردم پاک شدم سیستم بعدش دوباره با اقام رفتم دیدیم همسرم ثبت شده ولی من نه بعد منشی زنگ زد یارو خروجیمو زد ثبت نام شدم به این راحتی

1 Likes

این لعنتی خیلی اذیتم کردهمش میگه نشده وبرودرستش کن،حالاازاون طرف مادرم درستش کردوگرنه خودشون هیچ کاری نکردن

سلام کسایی که پسر داشتن چه حالت هایی داشتن مزاج شیرین داشتن یا ترش وشور حالت تهوع زرداب زیادی داشتن یا نه لطفا بهم بگید چیکار کنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.