مرغ کیلویی ۳۵ هزار تومن؟

میگن قدرت خرید مردم ایران تا دهم برج هر ماهه
مغازه دارا هم یاد گرفتن نیمه اول ماه قیمتاشونو میکشن بالا
شبکه من و تو نشون میداد واسه مرغ منجمد دولتی تو این اوضاع کرونا چه صف عریض و طویل وابسته بودن
لبنیات رو که نگو،دیگه مردم پول واسه لبنیات ندارن
شما چقدر لبنیات مصرف میکنید؟ من قبلاً هفته ای دو تا شیر بطری،یه دبه ماست پروبیوتیک و یک بسته پنیر پاستوریزه میگرفتم،الان شیرو قطع کردم ،ماست هم هر ده روز
عاقبتمون چی میشه؟

20 Likes

چی بگم ؟!

من خرید خونه دستم نیست نمیدونم والا :neutral_face:

ولی بو گند فسادو حس میکنم

8 Likes

به کجا داریم میریم
تا کی تحمل
تا کجا تحمل
:woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:🤦‍♀

5 Likes

۳۸ تومن شده مرغ پر رو ها تو تی وی هم نشون میدادن
من شیر خیلی میخورم چون کلسیمم کمه ناخنام همیشه در میاد کناره هاش الان شده ۶ تومن ۳ لیوانه همش دیشب به شوهرم گفتم نخر دیگ چخبره ۶ تومن شیر ۲ تومنی متاسفم که یک ایرانیم

12 Likes

باید گاو گوسفند نگه داریم تا از شیر و ماست و پنیرش استفاده کنیم

3 Likes

وای واقع سخته من رفتم سرشب تا سوپری ی بنده خدایی میگفت رفته ی مرغ خریده 100تومن شده پسش داده همون 100تومنو گوشت ابگوشتی خریده …خلاصه میگف کارگره روز 100تومن دستمزد میگیره خیلی زوره بشه پول ی مرغ .خدا باعث وبانیشو ب زمین گرم بزنه

10 Likes

خوشبحالت حالشو ببر،من از اول خرج خونه رو گرفتم دستم،یعنی شوهرم حقوقشو کلا میده به من
دیگه می‌خوام بدم دست خودش باشه،اعصابم بهم می‌ریزه
دیروز رفتم فروشگاه چن قلم جنسی که همیشه ۵۰ تومن میشد نزدیک ۲۰۰ تومن پول دادم

2 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

شیرپاکتیا رو میگی؟

2 Likes

راست میگی،حیف که جاشو نداریم،هر وقت به شوهرم اعتراض میکنم میگه پاشو بریم دهات باباتینا زندگی کنیم اونجا حداقل پول گوشت و میوه و یه سری چیزا رو نمیدیم

1 Likes

نه من چون همسرم هم خونه ما هم خونه مادرش دستشه دخالت نمیکنم :woman_shrugging:t2: البته مامانش کارمند بود منتها الان دیگه کار نمیکنه :blush:

ولی تا ی چیزی گرون میشه تو مامی گپ میگن دیگه منم حرص میخورم

1 Likes

پلاستیکن ها دوغ هم داره

1 Likes

ای داد منم غیر پنیر صبحونه هیچی نمیخورم از این پاکتیعای رامک میخرید13امشب 23​:triumph::triumph::triumph::triumph::triumph:

2 Likes

خدا به دادمون برسه،سال دیگه حقوقارو دو برابر هم کنن بازم کمه

2 Likes

اتفاقا ما تصمیم داریم بریم چون اونجا در امد بیشتره و تا جایی میتونی چیزای اولیه رو از خودمون داشته باشیم

1 Likes

پنیر پیتزای چسکی ۲۵۰ گرمی خریدم ۳۵ تومن،بخدا یدونه پیتزا از بیرون بخرم ارزونتر میفته

اره کاشکی حقوقارو سالی یبار 200تومن اضاف میکنن خیر ندیده ها:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

1 Likes

منم شوهرم میگه،بخاطر مامان و بابام نمیتونم،حالا اگه عمری باشه بعد از بازنشستگی میریم

1 Likes

مرغ بماند من امروز رفتم واسه پدر شوهرم پای مرغ بگیرم درست کنم
پااااای مرغ تا چند وقت ۴هزار تومن بود بسته ای من امروز فتم ۱۶ هزار تومن :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

3 Likes

تف تواین دنیا همیشه 100تومن شوهرم میوه میگرفت دوتا جا میوه ای هام پر میشد امشب ب زور یکیشم پر شد

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.