مرغ شکم پر چجوری درس کنم

نه پوست نداره:raised_hand::blush:

از پوستش بوم میاااد:woozy_face::woozy_face::woozy_face:

2 Likes

من اولش نیم پز کردم بعد ارد سوخاری خودم به ارد فلفل،نمک،زردچوبه،ادویه زدم بعد زدمش به مرغ بعدم توی تابه کره،روغن ریختم زیرش کم کردم گذاشتمش تا خوب سرخ شد البته پاهاش با نخ بستم و داخل شکمشم میتونی الو،کرفس،گوجه،پیازه حلقه شده بزاری عزیزم خیلیم هم خوشمزس موقع اوردن سر سفره هم با سبزی،گوجه اینا تزیین کن

2 Likes

موقع سرو پوستش نخورید

ممنون عزیزم
توستر درست کردم

2 Likes

والا من یکبار درست کنم توشو سبزی شمالی و سیب زمینی و هویج و رب انار آلو و گردو ریختم با کره هم روشو چرب کردم روشم آب انار ریختم روش کاغذ آلومینیوم گذاشتم به مدت ۲ ساعت نیم گذاشتم تو فر خیلی خوب شد

2 Likes

نه عزیزم حتما باید با پوست سرخ بشه.میتونی موقع خوردن پوستشو دربیاری گلم

2 Likes

عزیزم چاقو و قاشق میارم همین وسط برش میدم اخه مرغ ک جون نداره ب راحتی تیکه میشه نگران نباش

3 Likes

سلام عزیزم بله دیگه مواد داخل شکم سلیقه ای:yum:

2 Likes

خپ

اول قسمت نوک بال و کون مرغو ببر

بعد بشورش بزار تا خشک شه

بعد زعفرون بمال با نمک و فلفل سیاه و ماساژش بده

تو ی ظرف

پیاز خلالی و فلفل دلمه خلالی و نمک و زردچوبه و

ی مقدار ابلیمو بریز چنگ بزن تا ابشون دربیاد

قشنک تو شکم مرغ بریز

روی مرغ و زیرش

بزار از شب تا صبح مزه دار شه

بعد مواد و از داخل شکمش دربیار

ی پیاز خلال کن بعلاوه فلفل دلمه نگینی شده بریز تو تابه

تفت بده با ی کره و بعد گردو بریز و نمک و زردچوبه و فلفل

و بعلاوه آلو خیس شدع از قبل

تفت بده قشنگ بزار خنک شه

بعد تو شکم مرغ بریز و شکمو با خلال یا نخ سوزن بدوز

چنتا هویج خرد کن بزار روی سینی فر

بعد مرغو بزار روش از قبل پاهاشو یادت باشه ببندی و بالاشو

بعد روش ف‌ویل بکش بزار یساعت بپزه تو فر

بعد درش بیار روش کره زعفرون بمال

بعد بدون فویل بزار تا ی ربع سوخاری بشه

تامام

3 Likes

میشه دستورشو بگی؟

2 Likes

اين خوشمزه ترين روشيه كه الان ميگم درست كردى دعام كن:stuck_out_tongue_closed_eyes:مواد داخلش پياز سرخ كن بعد به پيازا كشمش و گردو خرد شده اضافه كنه و زردچوبه فلفل بزن و كمى تفت بده و خاموشش كن حالا مرغ رو با ابليمو و نمك و زردچوبه و زعفران و پودر زنجفيل و پودر فلفل حسابى ماساژ بده هم روش و هم داخل شكمشو حالا مواد داخل شكمشو ميريزيم داخل شكمش و ميدوزيمش با نخ و سوزن حالا سس مرغ رو اماده ميكنيم رب گوجه و آب رو ميزاريم به همراه زردچوبه و فلفل كمى بيشتر و كمى دارچين و زعفران كمى كه جوشيد خاموش ميكنيم حالا مرغ رو توى يه تابه ى مناسب كه بشه توى فر گذاشت ميزاريم و سس رو ميريزيم روش و ميزاريم تو فر شعله ى پايين رو زياد كن كه بجوشه اخر سر شعله بالا روشن كه قرمز بشه مرغ .سعى كن مقدار سس زياد باشه كه مرغ پخته بشه

3 Likes

خیلی ممنون از همگی خیلی دستور پختاتون عالی بود خیلی استفاده بردم تشکر :heart_eyes::heart_eyes::drooling_face:

6 Likes

آهان آره اینجوری خوبه:+1::kissing_heart:

من پیاز و خلال خورد میکنم …سرخ میکنم

زرشک و آلوچه و گردو رو با یکم رب گوجه و ادویه مخلوط میکنم شکم مرغمو باهاش پر میکنم

تو کاسه نمک و زردچوبه و زعفران و با فلفل سیاه قاطی میکنم و به مردم میمالم

و مرغمو سرخش میکنم

واسه بستن مرغ هم بگم من مرغ رو که دوختم یه نخ دور بالش میبندم یه نخ هم دور رون هاش که از هم باز نشه

وقتی مرغم سرخش کردم پاش پیاز نگینی میریزم و چند حلقه گوجه و بعدم رب گوجه و ادویه

با چندتا لیوان آب میزارم بپزه با شعله کم بپزه …شنبلیله حتما بزن اینقدر آب پای مرغ که سسی باید بشه رو خوشمزه میکنههه:crazy_face::yum::ok_hand:

2 Likes

:yum::yum::yum::yum:
الان ک از مرغ بدم میاد، بعدن درست میکنم با دستور شما

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.