مرد زن ذلیل

من فکر میکنم مرد باید محکم و مستقل باشه …تا بتونه از خودش و خونوادش حمایت کنه …مرد زن ذلیل همونطور که در مقابل همسرش ضعیفه به خاطر شخصیت ضعیفی که داره در مقابل دیگران و اجتماع هم ضعیفه

3 Likes

زن ذلیل اصلامعنای خوبی نداره
من که اصلاخوشم نمیاد

زن ذلیلی چیست؟تعریف کنید:joy:
من میگم مرد باید تو کارای خونه کمک دسته خانمش باشه همکاری توخونه فضارو صمیمی تر میکنه اما ازمردی ک هرچی خانمش بگه چشم چشم بدم میاد
تو همه چیز باید تعادل باشه امیر اینجوریه:crazy_face:

1 Likes

یه دفعه بگو نوکر میخوام

1 Likes

منم زن ذلیل دوس :blush:
ولی همش کلش تو کون ننشه:persevere::confused:

اععع:relieved::joy:

1 Likes

حالا شوهرمن که نه زن ذلیله نه باابهت چی؟؟؟ مثل بچه هامیمونه. میره خونشون بجای اینکه با مردابشینه بابچه ها درحال بپربپره :woozy_face::roll_eyes: باسی سال سن… و من چقد بدم میاد ازاین رفتارش

2 Likes

ارره:rofl::speak_no_evil:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

یه رابطه و زندگی خوب اینجوری نیست
ترس نداره و یکی بر دیگری برترب نداره
من دوست دارم یه ارتباط امن و محترم داشته باشم هیچوقت دوست نداشتم کسی ازم بترسه!مگه من هیولام یا قراره چی بشه ک باید کسی بخاطر ترسش حرفمو گوش بده نه بخاطر منطق و فکر درست یا تصمیم به جایی ک میگیرم؟!
مگه میخوایم زندگی کنیم ک بجنگیم؟!
ایشون انگار احترام متقابل نمیخواد یه زندگی زورگویانه میخواد که دیگران مجبور به قبول حرفاش هستن نه بخاطر عاقلانه بودن فکرش یا عشق و احترام بینشون! بلکه بحاطر ترس و ارزش نداشتن یه طرف رابطه هست ک به موقع اش به حودش میاد و هر کاری ازش برمیاد
این زندگی هیچوقت محکم نیست و بچه هایی ک تو این محیط بزرگ میشن معمولا ضعف شخصیتی دارن یا مثل طرف ترسو میشن و بی اعتماد به نفس هستن یا مثل طرف زورگو, قلدر و بی تربیت میشن
این زندگی که متاسفانه خیلیا خواهانش هستن(ک از خودخواهی و اعتماد به نفس کاذب و توهم همه چیز دانی میاد) محیط مناسبی برای یه خانواده سالم و تربیت بچه های سالم از لحاظ شخصیتی نیست و معمولا بچه ها ادمای بسیار اسیب پذیری هستن

:white_check_mark::grin:

1 Likes

بازم حماسه دیگر از مرسده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.