مرد باشید ☹️

(نوشته حذف شده توسط نویسنده، در صورتی که پرچم نشود، بصورت خودکار از 1 ساعت پس از حذف دیگر قابل دسترس نخواهد بود)

2 Likes

والا من ۱۳سالم بود گشت ارشادم نبود پلیسا ریختن دورم کردن بردنم کلانتری از ترس داشتم میمردم فقط بخاطر موهام پلیسه گفت دختری یا زن شدی گریه میکردم قسم میخوردم من دخترم پیشنهاد بی شرمانه داد بهم غهمید ترسیدم هیچی بارم نیس گفت برو تعهد گرفت ازم دفعه بد ۱۶ساله بودم گرفتنم انگاری ک قاتل گرفتن بردنم بازداشتگاه :expressionless:

7 Likes

زن ها رو به اسم بدحجابی میگیرن و وسط خیابون لخت میکنن و دستمالی میکنن عقده ای های بیشرف.
بامشت و لگد و زور زن ها رو میخوان سوار ون کنن، همه لباساشون میرفت بالا و دو دستی به تمام بدنشون دست میزدن همین مامورای بیشرف خدانشناس.
بعضیاشونم که اصلا مامور زن همراهشون نیست…
زن های بی گناه رو به بهانه بدحجابی میبرن به ناکجاآباد…

خدا به دادمون برسه فقط…

11 Likes

پس جوون مملکتو میندازن وسط ۲۰۰ نفری میریزن روش چی؟ یا با یه گلوله زندگیشو تموم میکنن چی ظالم نیستن؟

10 Likes

عجب :pensive: چقدر بد و تاسف بار مگه خودشون خواهر ندارن
اونا حافظ ناموس و جان و مال مردمن :pensive:

3 Likes

با انسانها رفتارایی میکنن که یه انسان با یه حیوان نمیکنه!

خدا ازشون نگذره…
خدا ریشه همشونو بسوزونه…

4 Likes

اینا بی همه چیززززززززن…

2 Likes

بله دیگه متاسفانه هیچ کس سالم کار نمیکنه

1 Likes

عزیزم برای هواپیما اوکراینم گفتن بطور ناگهانی اون اتفاق شوم افتاد و بعد آخرش دستشونو رو کردن گفتن سه تا موشک زدن هنوزم قبول نمیکردن ک آخرش صدای خلبان بیچاره و مدارک رو شد واگرنه قبول نمیکردن

9 Likes

اگر یه ذره وجدان داشته باشن به هوسشون غالب میشن

2 Likes

انقدر پروان

2 Likes

وجدان؟؟!! برا امثال اینا وجدان واژه غریبیست!!!

آخه اینا مگه وجدان دارن!!!
میگم همشون یه مشت بی همه چیزن…
پست تر از خودشون، خودشون و طرفداراشونن.

6 Likes

و هنوزم قبول نکردن که کاملا از عمد اون هواپیما رو نشون گرفتن…

از خدا بیخبرا…

1 Likes

اینا ی درسی دارن ب اسم سفسطه هیچوقت این‌جماعت ن چیزیو قبول میکنن ک برن‌راجبش فک کنن بد بیان حرف بزن،ب هیچ عنوان چیزیو قبول نمیکنن
چشم و گوششون هیچ چیز عقلانی رو قبول نمیکنن

5 Likes

چون چیزی به اسم انسانیت درونشون تعریف نشده.

3 Likes

مردم ایران اصلا زندگی نمیکنن…
حق زندگی رو از انسان ها گرفتن…

4 Likes

دقیقاً :ok_hand:هیچکی به فکر مستضعفین نیست

3 Likes

این گپ به صورت موقت به علت پرچم گذاری گسترده کاربران برای مدت حداقل 4 ساعت بسته شد.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.