مردا بعد از ازدواج هم تو خواب ارضا میشن؟

دوستان ی سوال شرمنده این سوالو میپرسم خجالت زده ام آیا همه ی مردا بعد از ازدواج هم تو خواب ارضا میشن ؟؟شوهر من اینطوری من انقد غصه میخورم حس میکنم ازطرف من ارضا نمیشه ک باعث میشه تو خواب ارضا شه

اره امکانش هست
البته اگر تعداد رابطه کم تر از حدی که همسرت میخواد باشه، خب توی خواب خواب میبینه و ارضا میشه
خواب دیدن به این معنا نیست که حتما خواب حرام دیده
ممکنه خواب رابطه با تو رو دیده باشه پس یوقت شک نکنیا
و میتونی مثلا بهش بگی مثلا چه خوابی میبینی؟ میتونیم توی رابطه ی جنسیمون خوابی که دیدی رو به واقعیت تبدیل کنیم و عملی بشه

1 Likes

مردای متاهل هم تو خواب ارضا میشن
این به اون دلیل نیست که نیاز داشته و ارضا نشده
واسه اینه که اسپرم اضافه تولید شده باید تخلیه بشه
حتما که نباید خواب مورد دار ببینن تا ارضا بشن. گاهی از استرس روزمره یا خواب ترسناک ارضا میشن تو خواب
اگه فک میکنی همسرت بهت احتیاج داره بعضی اوقات خودت پیش قدم رابطه شو و به همسرت بگو که الان بهت احتیاج دارم

1 Likes

سلام، زنا هم تو خواب ارضا میشن

سلام من تازه به جمعتون اضافه شدم از آشنایی با شماها خرسندم😊

3 Likes

سلام گلم
خوش اومدی:))

مرسی عزیزم:purple_heart::purple_heart::purple_heart:

اسپرم زیاد تولید میشه و جایگزین میکنه برای همین ناخوادگاه ارضا میشه، دفعات سکست و زیاد کن اگه همسرت اینطوریه.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.