مرحله ی اول غربالگری

سلام.
غربالگری اول تو ماه چندم انجام میشه؟؟؟
کسی از هزینه ش خبر داره ؟؟؟
آزاد هستش یا با دفترچه هم انجام میدن ؟؟؟؟

ازهفته۱۱تا۱۴بارداری،آزمایشش آزاده که برامن ۱۴۰تومن شد،سونوهم بادفترچه ۱۴۵

1 Likes

عزیزم بین هفته های 11تا 13هفته و 6 روز باید انجام بدی،توی دفترچه مینویسن آزمایشش آزاده ولی سونو رو با دفترچه انجام میدن برای منم حدود 120 آزمایش شد و 150 سونوگرافی اما چون بیمه تکمیلی داشتم پول سونو رو برگردوندن

اول سونو انجام میدی و با جواب سونو 24ساعت وقت داری که آزمایش رو انجام بدی

باران ان تی جنسیت نی نیتوچی گفت

اون موقع به پهلو خوابیده بود نشون نداد،هفته پیش برای آنومالی رفتم پاهاش باز بود گفت پسر

1 Likes

سلام گلم،هزینه ش بستگی داره چه دفترچه ای داشته باشی،من جایی که با دفترچم قرارداد داشت رفتم هزینه سونو ۴۵تومن هزینه آزمایش حدود ۴۰تومن شد

ممنونم از همگی.

اخه من شنیدم گفتن 2 میلیون هستش…

الان خدا رو شکر که اینجوری نیست اینقدر گرون نیست…

1 Likes

وا نه گلم چه خبره دومیلیوووون :fearful: درکل تو بارداری فقط باید پول خرج کرد :unamused:

1 Likes

اون فکر کنم ازمایش های تکمیلی و کامله که حتی حنسیت رو میگن البته قبلا میفرستادن المان الان خود ایران هم انحام میدن خیلی هزینه ش کمتر شده
ازاد همش

1 Likes

نه عزیزم اون احتمالا آزمایش آمینوسنتز هستش که اگر خدایی نکرده توی آزمایش غربالگری چیزی مشکوک باشه،دکتر پیشنهاد میده باید آزمایش دقیق تر انجام بدی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.