مرتیکه خاله زنگ

بچه ها من تویه آموزشگاه کنکورم بعد اونجا دو تا استاد داره که آموزشگاه سال دیگه نمیخواد باها این آقایون باشه و لینک تمام کلاسارو بسته و اینارو از گروه انداخته بیرون ،اینا اومدن حرف زدن با من توی پیویم ،مخصوصا اسناده زیسته ،منم یسری چیزا گفتم ،مثلا گفتم آموزشگاه مهم نیست مهم استاد خوبه و این چرت و پرتا ،بعد اون دو تا استادم خیلی چیزا رو از آموزشگاه لو دادن ،خاله زنک بازی .
بعد من با مدیر آموزشگاه دوستم ،به خودشم رک گفته بودم که اینکارو نکنه ،اینارو نگه داره چون کارشون خوبه ،عیب های آموزشگاهم گفته بودم به مدیرش
بعد وسط حرف زدن بودن با استاده(در واقع چت کردن)بعد یهو دیدم اسکرین فرستلد از چت منو خودش اشتباهی واسه من بعد سریع پاکش کرد
خیلییی بهم برخورد منم ،بهش گفتم نظرم عوض شد فکر نمیکردم آدمی باشین که حرفای منو پیش کس دیگه ببرین ،من به شما اعتماد کردم ،ترسی ندارم از اینکه کسی بفهمه چون حرفامو چندیدن بارم رک زدم به مدیر آموزشگاه ولی این رفتارتون خیلی زشت بود .
واقعا خیلی ناراحت شدم ،اونم گفت چه چشای تیزی
منم گفتم توی حرفم تجدید نظر میکنم مهم تر از درس دادن استاد خوب اینه ک اخلاق داشته باشه و قابل اعتماد باشه بالاخره بچه هایمردم امانتن

7 Likes

با مدیر آموزشگاهم روابطم بیشتر شغلیه ،دوست صمیمی و این چیزا نیست
ولی خیلی دلم گرفت،من به اون آقا اعتماد داشتم .دوست نداشتم حتی ساده ترین حرفامم به کسی بگه

3 Likes

کسی که خبرای دیگران رو برای تو میاره خبر تورو هم برای بقیه میبره
به نظرم دخالت نکن بگو با مدیر حرف بزنید

4 Likes

من فکر میکردم مظلومه ،الان بدترین حس رو دارم
انگار معلقم تو اسمون از یه طرف یه چیز سنگین رو قلبمه :sob::sob:

3 Likes

اره ،اشتباه کردم اصلا به حرفاش گوش دادم

1 Likes

شخصا اعتقادم اینه هیچ‌ وقت به هیچ‌کس اعتماد کامل نداشته باش

5 Likes

بانو سادات توم اومدی :joy::joy::joy:

2 Likes

یه چیزی بگم خیلی بهش رسیدم میگن حرف خودت کجا شنیدی همونجا که حرف بقیه شنیدم
گذشت دیگه ولی هیچوقت ب کسی اعتماد کامل نکن چون همه این روزا دو رنگن

3 Likes

عه اینجایی :grin:

1 Likes

اره :joy::joy:

1 Likes

اومدم بکوبونم تو دهن مرتیکه خاله زنک :unamused::joy:

2 Likes

بانی بزن بلکش کن از همه طرف تا بره بدرک دیگم محلش نزار ظاهر ساز دروغگو :rofl::triumph::triumph::triumph::triumph::triumph:

2 Likes

باور کن مردا اسمشون خوب دررفته وگرنه خیلی خاله زنکن:unamused:

4 Likes

بعضیاشون از صد تا زن بدترن

2 Likes

آره بخدا :+1:

2 Likes

من اعتماد کامل نداشتم ولی فکر نمیکردم تا این حد بچه باشه ،درس عبرت شد برام

بلاکش کردم :sneezing_face::triumph:

1 Likes

از خانوما بدترن

1 Likes

تو اون اموزشگاه شما چیکاره ای؟!

درس میدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.