مرتب کردن خونه

خب عزيزم خودت واجبتري ولي شب كه اقاتون از سركار امد بعضي چيزارو بهش بگو تميزكنه بش يادبده ديه چه ميشه كرد خخخخ

خواهرمن ک بارداربوددکترگفته نبایدکارکنی من ومامانم اخرای بارداریش میرفتیم کمکش میکردیم

اقام بعداظهرام خونس ولی چیکار کنم کا از کاراش راضی نیستم بیشتر کثیف میکنه :persevere::persevere::persevere:

اخی دستتون درد نکنه

1 Likes

پناه جون اگه میخوای کمک بگیری ازخانواده خودت خواهرت مادرت کمک بگیرچون خانواده شوهرکلی برات حرف درمیان که زن زندگی نبودکثیف بوداینجاش این شکلی بودخلاصه بایدکلی حرف وحدیث بشنوی

سالین پس چیه :grin::grin::grin:

پناه یه کارگر بگیر بیاد کاراتو انجام بده

عزیز همه اینطور نیستن زنداداشای من اگر کاری داشته باشن اول از ما کمک میخوان. من خودم هر وفت میرم خونه داداشام به زنداداشام کمک میکنم و عار نمیدونم.

1 Likes

اره والا درست میگی یه روز سالینو میارم تمیز کنیم ولی ماشالله اینقد میحرفیم فک نکنم به کارا برسیم :joy::joy::joy:

سالین پرحرف وقت نمیاریم برای کار که

من از کار هیچ کس راضی نیستم :persevere::persevere::persevere::persevere:

منم مثل تو بودم اما الان زیاد به خودم فشار نمیارم. الان موقعیتت جوریه که باید وسواسو بذاری کنار

اخه دلم نمیخواد کسی به خونم دست بزنه بجز سالین اونو قبول دارم ولی اونم بارداره

اون بیچاره ام گناه داره
بذار شوهرت کمکت کنه حالا زیادم نتونست تمیز کنه سخت نگیر
کم کم خودش یاد میگیره تمیز کردنو

اره دیگه مجبورم دیگه :persevere::persevere::persevere:

:joy::joy::joy::joy::joy:چه مشکلات حادی داری تو :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

نخند نوشین سرت میاد
ماه های آخر بارداری نفس کشیدن سخته دیگه چه برسه بخوای کار خونه انجام بدی

دوست دارم آخه سربه سرش بزارم اتفاقا درکش میکنم خودمم وسواس دارم رو تمیزی خونه :yum:

منم وسواس دارم
قبل بارداری هرماه آشپزخونه رو میریختم میشستم
اما الان مجبورم خودمو بزنم به بیخیالی

1 Likes

من از ترسم نميذارم شوهرم پنجره باز کنه خاک میاد من هرروز باید گردگیری کنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.