مربی مهد ک باشی🤦‍♀️

سلام عزیزوم.
وقتی اولین اومدم تو این کار بندرعباس بودم. بعذ ازدواج اومدم ایلام شهرمون.
والا جانم گشتم شروع ب کار کردم اما دور اينا ندیدم خودم یادگرفتم یعنی نکته برداری میکردم تو ذهنم ثبت میکردم تو گروهای مربیا تو تلگرام سوال میکردم وخودم رو کشیدم بالا.
اره بع مدیریت داخلی مرتبطع. اما واس مربیگری بهتره علوم تربیتی روانشناسی مشاوره یا مربی پیش دبستانی بخونی. من کارشناسی علوم‌ قرآن و حدیث دارم.
بندر بودم تا 700 بهم دادن.
کمترینش پارسال 600 بود ک 3تا شاگرد داشتم ک خدایی با سه تاشاگرد کم نبود.
اینجا ک شهرمون هستم 400،500 میدن. این مهدی ک بودم اینجوری بود.
حضوریم عزیزم. اما بعضی مهدا آنلاین وحضوری باهمن بعضیا فقط آنلاین وبعضی ام فقط حضوری.
ببین گلی بگرد تومهد ها درخواست کار بده ببین نیرو میخوان یانه. الان از وسط سال بعید میدونم باشه ولی از اخرای شهریور مثلا از 20،25 شهریور ب بعد میتونی بگردی. الانم میخوای بگرد شاید جایی نیاز داشتن.
دوره هم تو بندر تو جهاد دانشگاهی برگزار میشد نمیدونم شما کدوم شهری عزیزم

1 Likes

کارشناسی علوم قرآن و حدیث عزیزم.
گشتم پی کار:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
باید بری بگردی عزیزم اینجوری نیست ک بگن از جای خاصی بشع جذب کرد. پارتی ومعرف هم نقش مهمی رو ایفا میکنه

حالا الان ک از پارسال رفته زیر نظر اموزش پرورش شاید اونا معرفی کنن ولی بعید میدونم. همون خودت باید بگردی ببینی نیرو میخوان یانه.
سرچ کن تو گوگل مهدای شهرت بیان بالا بعد زنگ بزن. ک ببینی نیرو میخوان یانه

سلام جان دل.
خوبی گلم؟؟
ببخش جانم دیر ج دادم.
نمیدونم هنوز رفتی یانه ولی گلم چیز خاصی نمیپرسن مثلا میگن ببینیم بابچه ها ارتباطت خوبه یانه. اموزش هم اگر خواستن ببین راهنمایی وکمک میکنن یانه گلم اگر کمک نکردن ازم بپرس.
یا ادرس کانال بهت میدمو گروه ک بری او تلگرام سوال کنی. یا هی از خودم بپرسم گلم بهت میگم. رنج سنی شون هم ببین چنده

اگر اموزش دوست نداری وگفتن بیا حتما میخوان کمک مربی شی عزیزم. کمک مربی اموزش نمیده فقط ب مربی تو اموزش کمک میکنه گلم ویه سری کارها هست ک باید انجام بده

1 Likes

واقعا شرمندم جانم ببخشید دیر ج دادم ان شاء الله راهنماییم ب کارت بیاد گلم. میدونستم سوال میپرسی حتما میامدم ج بدم اجیم

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
چی گفتی در جوابش

عزیزم

ازخودم دورش کردم گفتم خاله این چ حرفیه میزنی!!! :woman_facepalming::joy:
ب مدیرم گفتم این چه حرفیه این داره میزنه:woman_facepalming::joy:

1 Likes

فدات گلی :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

1 Likes

خدانکنه بووووس

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart:

1 Likes

وای خداااااا:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

چ خوب عزیزم موفق باشی
منم اصفهان بودم کار میکردم حقوقم 1200 بود ولی اینجا اومدم بیکار شدم دوست دارم پیدا گنم ایشالا سال اینده

بی ادددددب بود:woman_facepalming::woman_facepalming::joy::joy:
دیگه میترسیدم با دخترا تنهاش بزارم:neutral_face::woman_facepalming::joy:

1 Likes

فدات بشم اجی جونم عزیزمی.
ماشاءالله چ خوب 1200 خیلی خوبه اجی.
نه من ته تهش 700 دیدم به چشم:sweat_smile::sweat_smile:
ان شاء الله باز برات جور شه گلم بابهترین حقوق

1 Likes

یه گپ زدیا:grinning_face_with_smiling_eyes:همه سیم پیچیت کردن با سوال

عب نداره جانم بزار کمکی واس بقیه باشیم :sweat_smile::heart:

1 Likes

:joy::kissing_closed_eyes:جون چه مهربون

فدات خواهری
رفتم گفت برا این خواستم بیای ک حضوری بهت توضیح بدم ک یه نفر قبل تو اومده کار آموزی
اگه اون رفت تورو میارم بجاش
منم گفتم که تا حالا کار نکردمو اینا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.