مربی مهد ک باشی🤦‍♀️

همینطور دفتر شطرنجی ممنون میشم

مرسی عزیزم همچین شما

اشکال حروف الفبا واوو خط های راست وکج ونقطه دار ولی اسم حروف رو نمیگیم مثل دست ورزی می مونه که بتونن مداد دست بگیرن مثلا حرف خ به شکل ح یاد میدن یا ت ث ب توش نداره بدون نقطه این حالتو یاد میدن.

به جاش توی زبان آموزی با صدای حروف اشنا میشن.
صدای اول واخر کلمات ک بهشون میگن هم اغاز وهم پایان.اما فقط با صداش اشنا میشن.
به همین دلیل بهش اوا ورزی هم میگن.
اصل حروف الفبا مثل نوشتنش رو تو اول ابتدایی یاد میگیرن. هرچند بعضی مهدا رسما اموزش الفبای اول رو میدن ک اشتباهه از نظر آموزشی.

دفتر شطرنجی یه چیزی مثل همون لوحه نویسی هستش گلم. حالا بعضی ها کتابشو میگیرن ک شکل الگوها توشه وبچه ها میکشن بعضیا هم الگوی دستی میدن بچه ها. اینم واس دست ورزیه. نمونه هاشو واست میفرستم

این نمونه کتابیش

اینم نمونه ودفتریش.
عکسای لوحه هم داشتم ولی ازگوشیم پاک کردم دیدم به کارم نمیاد واس امسال.

قربونت جانم :kissing_heart: :kissing_heart:

واینم درباره لوحه نویسی بگم گلم همه مهدا لوحه نویسی کار نمیکنن. مثلا این مهدی ک من توشم فکرکنم کارنمیکنن.
اما شطرنجی همه انجام میدن دیگه یا سفارش میدن کتاب واس بچه ها بیارن یا خودشون دستی میکشن.
من پارسال پیش 2 ینی 6 سال کارمیکردم الگو دستی میکشیدم.
اون عکس نمونه الگوی دستی هم ک واست فرستادم نمونه اموزش پارسالمه گلم.

خدا نکنه مهربونم خوش اخلاق.واقعا از عزیزای مامی گپی

اجی تو مهد اجازه میدن مادر بمونه واسه بچه ای که هنوز وابسته اس

از خوبی وماهی خودته عزیزدلم ک منو خوب میبینی خاکتم گلم صفای وجودت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اره گلم میگن تا 2،3 روز اول مادربیاد کنار بچه باشه چون بچه مدام چک میکنه ببینه مامانش هست یانه.
اززمانی که تایم حضور مادر تموم شد باید روزای اول زیاد نزاره تومهد تنها باشه مثلا روز اول 1ساعت بمونه روز دوم دوساعت وهمینطور کم کم تابچه به مرور عادت کنه.

خیلی خوب توضیح دادی ی سوال این لوحه نویسی و دفتر شطرنجی میش از بیرون تهیه کرد خودم آمادش کنم تا وقتی ک بر مهد

اره گلم میتونی بری از لوازم التحریر بپرسی بگی کتاب الگوی شطرنجی دارین یانه. نداشتن میتونی دفترشو بگیری بهم بگو الگوهایی که کار کردم واست میفرستم عزیزم.
لوحه نویسی اونی ک من کار کردم مهد خودش یه نمونه اماده داشت دادیم بچه ها بردن کپی زدن سیمی کردن.
نمیدونم ازبیرون بشه ازکتاب خونه ها امادشو خرید یانه.
میتونی نمونه هاشو توکانالای آموزشی پیداکنی بدی کپی بزنن سیمی کنن واست گلم.

ازت ممنونم خیلی راهنمایی کردی

خواهش میکنم گلم موفق باشی
هروقت سوالی داشتی یا نیازی به کمک بود درخدمتم عزیزم میتونی بپرسی

اجی بیداری

جانم گلی بگو عزیزم خواب بودم جانم ببخشید

کدوم شهر هستی؟ چجور استخدام شدی؟تحصیلاتت مرتبط بود؟
حقوقت چقدر هست؟
آنباین یا حصوری؟
من عاااااشق این شغل هستم و حتی تحصیلاتم هم مرتبط هست ولی نمیدونم چجور اقدام کنم برای ثبت نام

مدرکت چیه چ جوری مشغول شدی

آبجی جون سلام خوبی
یادته ازت راهنمایی خواستم،حالا با یکی از مربی مهدا حرف زدم شمارمو خواستنو مدرکمو مجرد متاهلیمو پرسیدن
گفتن که فردا صبح برم
گفتمم من تدریس علاقه ای ندارم
بنظرت حالا ک خواستن برم چیزی خاصی ازم میپرسن؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.