مراقبتهای بعد از نزدیکی

ممنون میشم کمکم کنین :pray:
بعد از اقدام چندساعت بعدش ب حموم میشه رفت تا شانس بارداری پایین نیاد؟ میدونم بعضیا بعد از نزدیکی ب چیزی توجه نکردن بلافاصله بلند شدن و حموم رفتن و… و راحتم باردار شدن. ولی این شانس برای همه یکسان نیس. من میخوام بدونم چیکار کنم ک شانسم بره بالاتر؟؟؟ پیشاپیش ممنون از جواباتون

3 Likes

سلام بنظرم اصلا ب اینا توجه نکن،شانسی نیست،قسمتیه،خدا بخواد میده نخوادم نمیده،تو اقداموتو بکن ی نیم ساعتم بعدش پانشو،دیگه بعدش خواستی بری حموم فرق نداره ،انقد خودتو درگیر این مسائل نکن،به این چیزا نیست،شانس این وسط چه کاره ست؟مگه قرعه کشیه ک شانس بیشتری داشته باشی فدات؟

3 Likes

خب میگن باید یه نکاتی رو رعایت کرد تا شانس باروری بالاتر بره… منم از ترسش الان دوساعته ببخشید دراز کشیدم ک مبادا منی خارج نشه.

4 Likes

دختر مگه دیونه شدی همون خودش باعت عفونت میشه زیاد نذار داخل بمونه حدی داره بقول دوستمون باید خدا بخواد باید بیخیال باشی مطمعن باش که میگیره

3 Likes

بعضیا بهم میگفتن تا صبح دراز بکش. منم تا صبح چندشم بود همینجوری بمونم. راس میگین.من تازه از عفونت خلاص شدم.

1 Likes

اره پس براچی عفونت میگیرن حداکثر نیم ساعت خوبه بعد خودتو تمیز بشور

2 Likes

ممنون عزیزم.

1 Likes

خواهش .قرص فولیک اسید بخور

2 Likes

میخورم عزیزم

1 Likes

خیلی هم خوب

2 Likes

من تحت نظر دکترم ،حالا دلیلش رونمیدونم اما هردکتری یه نظری داره،دکترم گفت ۱ساعت پاها بالا تکیه بدی به دیوار وخودتم نشوری…بنظرم بدنیس اگرازوضعیت فعلی خودتون وشوهرتون اگاه نیستین خوب انجام بدین

2 Likes

هرکارکنی که خارج میشه،اما گفتم اگه تابحال چکاپ نشدین ازوضعیتتون خوب رعایت کنید بدنیست،یک ساعت هم خوبه

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

عزیزم چیزی که شانس رو بالا می بره فقط نداشتن استرس هست
برای این که خیال تون راحت بشه می تونید 20 دقیقه تا نیم ساعت دراز بکشید ولی اصلا نیاز نیست

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.