مراجعه به دکتر در هفته 8

دخترا من تازه وارد ۸هفته شدم رفتم سونوی قلب همه چیز اوکی بود شکر خدا.دیگه به دکتر نشون ندادم سونومو میگم الان بمونم سونوی ان تی بدم بعد دوتاشو ببرم به دکتر نشون بدم عیب داره بنظرتون؟اصن نیاز هست بین سونوی ان تی و قلب جنین به دکتر مراجعه کنم اگه مشکلی ندارم؟خانمایی که از من جلوترین بفرمایید این بین رفتید دکتر.اخه دکترم دوره نمی‌خوام اینجا هم برم ک بمونم یهو برم اونجا

سلام عزیزم بهتره ببری نشون بدی چون برای من بعد از اینکه جواب رو بردم پیش دکتر گفت جفتت پایینه و باید مراقب باشی درصورتی که دکتر سونوگرافی گفت همه چی خوبه،در ضمن از این به بعد باید پرونده تشکیل بدی و ماهیانه چکاپ بشی و یه سری مکمل دارویی مصرف کنی که انشاالله جنین خوب رشد کنه،برو که دارو برات بنویسه

بله عزیزم ممنونم

1 Likes

خدا رو‌شکر یاسی جان ان شالله که همه چی به خوبی برات پیش بره
به نظرم ببری دکتر بهتره
البته من شرایطم فرق میکرد هر دو‌هفته به بار تاحالا رفتم

گفتم شاید بشه بمونم تا لاهیجان برم بعد نازبانو ولی درسته حتما میرم که نشون بدم دکتر

1 Likes

به منم دکتر سونو گفت همه چی خوبه نرماله ولی پیش دکتر که رفتم گفت جفتت یکم پایینه و باید مراعات کنی و مواظب باشی

جفت پایین استراحت مطلق نیست یعنی.نگران نباش دوست عزیز استراحت کنی می‌ره بالا انشاالله…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.