مدروکسی پروژسترون بخورم یا نه؟

سلام دکتر قبل من واسه منظم شدن پریودم و قصدبارداری داشتم بهم قرص مدروکسی پروژسترون داد از۱۶تا۲۵قاعدگی …هم عفونتم دوباره عودکرد دکترمو عوض کردم قرص هایی ک اون یکی دکترقبلم نوشته بودینی مدروکسی پروژسترون رو گفت ننداز اون نمیزاره بچه داربشی ننداز پریود میشی میگم بنظر شما بندازم قرص رو یانه؟؟؟؟؟؟؟؟!ممنون ج بدین

منظورتون از انداختن خوردنه ؟؟
به نظر من اگه پریود نامنظم داری بخور چون به بارداری کمک میکنه بهتره یه دکتر خوب پیدا کنی که هی عوض نکنی دکترا کار همو قبول ندارن

رفتم تاهمیشگی زیرنظراین دکتربمونم ک اونم ک قرص ندروکسی رو نخور اون مانع بارداری میشه

عزیزم این قرص مانع بارداری نمیشه و بر عکس برای بارداری مفیده چون پریود رو منظم میکنه وقتی پریود منظم بشه تخمک گذاری بهتر انجام میشه وقتی تخمک گذاری منظم انجام بشه احتمال بارداری بیشتر میشه

چشم خانم حکیمی فهمیدم پس مصرف میکنم ب همین دکترم ک قرصو داده میرم فقط بخاطراین میترسیدم ک نکنه باردارشم این قرصو بندازم ضرر داشته باشه چون نت نوشته دستگاه تناسلی جنین رو تغییر میده اک دخترباشه پسرنمایان میکنه واین چیزا

به اینترنت کاری نداشته باشید لطفا
اگر هم باردار باشید به حفظ بارداری کمک میکنه و مانع سقط جنین میشه و مشکلی نداره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.