محاسبه طول دوره

سلام دوستان یک سوال ریاضی برام پیش اومده :thinking: مگه تاریخ پریودی مرتب نمیشه که هر ماه همون تاریخ پریود شی؟بعد این بازه رو 28 روزه حساب میکنن پس چرا من رو تقویم میشمرم فاصله همون روز تا همون روز میشه 32روز :anguished:

سلام عزیزم
مثلا اگر شما 27 خرداد پریودتون شروع شده تا 27 تیر که موعد بعدی تون هست میشه 31 روز

آره درسته پس چرا طول دوره طبیعی رو توی ماشین حساب یا جاهای دیگه زده 28 روز مگه مدت خود پریود بودن تاثیر داره
مثلا من پریودیهام 4روزس تو زمان بندی واسه تخمک گذاری موثر؟؟؟

نه عزیزم تاثیری نداره

پس همون 31 روز درسته ممنونم عزیزدلم :heart: ببخشید من انقدر سوال میپرسم اولین ماهه میخوام اقدام کنم دورو برمم کسی نیست تجربه داشته باشه تو بارداری :see_no_evil::see_no_evil:

خواهش می کنم عزیزم
ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم :blush:
انشالا به زودی باردار میشید عزیزم
فقط استرس نداشته باشید که بزرگ ترین مانع برای بارداری محسوب میشه
ورزش منظم و تغذیه مناسب داشته باشید :rose:

آزمایش های پیش از بارداری رو انجام دادید؟

ممنونم واقعا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

بله اونارو رفتم گفتم که مشکل تالاسمی مینور دارم و ویتامین دی که دارم برای هردو قرص مصرف میکنم

فقط ببخشید یک سوال دیگه اگر بخوام از کیت استفاده کنم برای این جدول 13-14-15 کافیه؟Capture

عزیزم اگه همون تاریخ پریود بشی معمولا دوره سی روزه(توی نیمه دوم سال) میشه ،ولی توی نیمه ی اول سال که ماه ها سی و یک روز اند،بیشتر میشه.اگهطول دوره هاتون بیست و هشت روزست معمولا دو سه روز از تاریخ ماه قبل زودتر پریود میشید.

نه من همیشه تاریخم ثابت بود الان یکی دوماهه یکم عقب جلو میشه برای تخمک گذاریم همون تاریخ ثابت رو میخوام بزنم الان نیمه اولیم میشه 31 مرسی عزیزم :+1::+1:

1 Likes

عزیزم بهتره در این بازه هر روز از کیت استفاده کنید چون بین 16 تا 36 ساعت قبل از تخمک گذاری کیت مثبت میشه. البته نحوه استفاده از هر کیت روی اون نوشته شده و با هم فرق میکنن مارک های مختلف

اوه اوه پس سخت شد اصلا بیخیال همون روش سنتی و طبیعی خودمون رو انجام میدیم راحت تره :relaxed:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.